Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek probléma az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek probléma az ha a fiú füvezik?

Figyelt kérdés
szoktam zöldikézni ez pámien gtlást kiválthat a láyokból vag ti is szeretitek?:)
2011. nov. 3. 23:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs különösebb közöm a fiúhoz, akkor nem zavar.
2011. nov. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
34%
nem probléma, ha ad nekem is, meg ha nem napi szinten tolja
2011. nov. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönnék össze olyannal, aki füvezik, pláne, ha még írni sem tud.
2011. nov. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
tesó... annyira be vagy szívva ,hogy már helyesen se tudsz írni...
2011. nov. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom mi a helyzet.

Azért írtad ilyen elcseszettül, hogy megpróbáld bennünk azt a tudatot kelteni, hogy valóban füvezel. Lehet, hogy az idejáró ganyékotró parasztokat átrázod, de egy hozzám hasonló veteránt már nem.



Kérjük ismételje meg kérdését később!

2011. nov. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

elnézést de a laptopom olyn hogy ha rendesen nem nyomom le a billentyűt nem írja le


szóval:szoktam zöldikézni ez bármilyen gátlást kivált a lányokból vagy ti is szeretitek


remélem így megfelel és abbahagyod a sírást

2011. nov. 3. 23:06
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Na most beavatlak egy titokba! A nők a biztonságot és a szeretetet keresik! Ha füvezel már nem vagy biztonságos se fizikai se pénzügyi téren. Legyen normális fizikumod (ne igyál, ne füvezz, ne cigizz, stb...) és rendes állásod/szakmád vagy diplomád. Ha ezek megvannak a többi könnyebben meglesz.
2011. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Fos magyarázat. Csak azért írtad le most helyesen, mert észrevetted, hogy megjelent egy arc, akit nem tudsz hülyére venni. Lefogadom mindjárt jön egy másik kontra.
2011. nov. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Kriván? xD
2011. nov. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

nem akartam senkivel elhitetni hogy be lennék nyomva...

nem nyomom naponta mert azt mondják ha sokat használom egy idő után ellenáló leszek,havonta 4-6 nyomok el ha bulizni megyek mert nem iszok....meg ha suli uncsi el pippantok 1 et és óán már nyugodt vgyok

2011. nov. 3. 23:14
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!