Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogja már fel? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogja már fel? Mit kellene még mondanom neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon akar engem.Követ, és ahol én valószínű hogy ott leszek, oda jön ő is.Rosszabb már mint egy utánfutó.Mondtam neki többször is, hogy nem jól ismer, és én nem olyan lány vagyok aki neki kell.Azt is a szájábarágtam, hogy szeretek valakit, és hiányzik.Úgy gondolom, elég nagy szó hogy szeretek valakit, és ebből megértené, hogy nem akarok tőle semmit.Persze mondtam neki ezeken kívül még sok apróságot, amikből vehetné a lapot...

Ilyenkor mit kell csinálni?

(nem akarom megbántani, mert még egy közösségbe kell lennünk egy pár hónapot, és eddig még ki nem derült milyen értetlen jóban voltunk)



2011. nov. 4. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Koptasd le,probáltad finoman ,most probáld keményen
2011. nov. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mond neki azt, hogy nem jön be neked külsőre. Mondj valami külső jellemet ami nem rá illik és hogy az az ideálod. Na meg azt is mond a szemébe, hogy szánalmas amit csinál. Próbáltad érthetően akkor hazudj neki.
2011. nov. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd azt, hogy te most másba vagy szerelmes és nem tudsz másra gondolni.

Általában ezt elfogadják, és nincs sértődés, mert erről nem tehetsz.

2011. nov. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos most durvábban kellene közölnöd vele, mert úgy látszik nem veszi a lapot.
2011. nov. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Akkor lehet, hogy durvábban fogom.Elősször megerősítem azt amit már elmondtam neki(szeretek valakit), és ha ezek után is akarja majd, lerázom.Kitalálok valami okosat és ütőset:)

2011. nov. 4. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod, mit szeret benned, kiábrándítani sem lehet nehéz.
2011. nov. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha észre sem veszed és átnézel rajta az biztosan nagyon rossz lesz neki, szóval én a helyedben megtartanám a köszönőviszonyt és annyi.
2011. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!