Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a legtöbb pasi ismerősöm csak "barátnak" tekint?

Figyelt kérdés

Nagyon hamar megtalálom a közös hangot a pasikkal.De a legtöbb csak egy jó barátnőnek tekint,akinek kisírhatja a vállán a gondjait.

De be jön egy srác nagyon igaz,hogy pár évvel fiatalabb nálam,de érett a gondolkodása nagyon.Néha már annyira kellemetlen nekem,hogy az aktuális csajozásait velem beszéli meg.Én meg mint a hülye tanácsokat osztogatok neki stb..De nem merem neki elmondani hogy nekem nagyon be jön.Mert féllek hogy akkor megszűnik a barátságunk :(


2011. nov. 4. 10:48
 1/5 menta34 ***** válasza:
100%
Legközelebb ha csajozási tanácsoknál csók vagy szex a téma és kérdez akkor mond neki, hogy "ne legyél béna, megmutassam hogy kell?" :) Ha azt mondja igen, akkor hajrá, ha azt mondja nem akkor felejtsd el ilyen szempontból, ha meg nem ad választ akkor erőszakold ki... pl. "na mi van félsz nekem nemet mondani? vagy nyuszi vagy bevallani, hogy kipróbálnád velem?" ....stb. :)) ha jó a baráti kapcsolat akkor könnyű a nyulat kiugrasztani a bokorból, csak arra figyelj, hogy hagyj menekülő utat magadnak:)
2011. nov. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig elkell mondanod neki mit érzel, mert így sose tudja meg.
2011. nov. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

menta34 kösz a tippeket! :)


10:58-as és ha elveszítem a barátságát azzal ha elmondom neki?Pont ettől félek.

2011. nov. 4. 11:03
 4/5 anonim ***** válasza:
A barátságnak így is annyi, mert te többet érzel. Ha nem sikerülne utána normalizálni a viszonyt, (amit kétlek, hogy ha értelmes emberről beszélünk,) akkor legalább könnyebb lesz túltenned magad a dolgon, mivel nem kell olyan gyakran látnod. Ha meg nem próbálod meg mindig ott lesz a "mi lett volna ha..." és ennél nincs idegesítőbb.
2011. nov. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert randa vagy!!!!
2011. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!