Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sűrűn akar a lány csókolózni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sűrűn akar a lány csókolózni, én viszont bénának érzem magam, ezt ciki lenne neki elmondani?

Figyelt kérdés
17/F
2011. nov. 4. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki...sőt még bátoritani is fog
2011. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jajj ne hülyé.skedj már és akkor mi van ha béna vagy majd belejössz :) vkimor el kell kezdeni a megtanulását:)
2011. nov. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem nem ciki én elmondanám!
2011. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy mindenki fél az ilyen beszélgetésektől... szerintem egy párkapcsolatban mindent meg kell beszélni, ez így normális-tapasztalatból mondom!

Légy bátor, mondd el neki, és hidd el, sokkal jobban fogod magad érezni, ha megbeszéled vele! :)


Egyébként ha sűrűn akar csókolózni, akkor nem hinném, hogy béna vagy! ;) :)

2011. nov. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyet értek az előttem válaszolóval.

Ha nagyon rosszul csókolnál, nyilván nem akarna olyan sűrűn csókolózni. Szerintem csak te érzed úgy, hogy béna vagy. Viszont amíg azt érzed, hogy béna vagy, nem fogsz tudni ellazulni csókolózás közben és így nem fogod annyira élvezi. Szóval szerintem nyugodtan mondd el a barátnődnek egy alkalmas pillantban. Valószínűleg meg fog érteni, biztatni fog és így neked is jobb lesz, könnyebben fel fogsz oldódni a csókolózás közben.

16/L

2011. nov. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!