Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnák csinálni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnák csinálni, hogy igazi barátok legyünk, és hogy ne köljön azon gondolkoznom, hogy lehet hogy a hátammögött, meg rosazt gondolnak rólam? Legjobban fiuknak szól.

Figyelt kérdés

Van az osztályomba 4 fiu akivel ugy relativan jóba vagyok , szívesebben vagyok velük mit lányokkal.Az érdekel , hogy a fiuk milyen barátot(lányt) kedvelnek , milyen tulajdonságokkal.

meg ami még fontos tényező:

- én jó tanuló vagyok ,szeretek segíteni másoknak , igy nekik is segítek meg magyarázok

-minednkitöl kérnek az enivalójábol( és egy lányal látszólag jóba vannak , és minig kérnek töle enni, a háta mogott megmondjaák milyen szemtelen lány)

azt nem akarom hogy azért legyenek velem mert én segítek nekik , vagy h akárimilyen módon csak azért legyenek velem hogy kihasználjonak.

hossző lett , és remélem valaki tud segíteni.


2011. nov. 4. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

tudnék, kelljen, rosszat, fiúknak, osztályomban, fiú, relatívan, jóban, mint, fiúk, mindenkitől, ennivalójából, jóban, tőle, mögött, megmondják, hogy, akármilyen, kihasználjanak, hosszú,


a "fiú" szót háromszor is elrontottad :) ez 1-es

2011. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Erre nincsen jó taktika. Ha a pasik olyanok, megszakadhatsz, úgyis rosszat fognak mondani rólad. Nekem nagyon sok fiú barátom van. Nem tudom milyen tulajdonságokat kedvelnek egy lány barátban a fiúk, én ilyen vagyok:

- nem veszem magamra, ha a szexuális életemet pedzegetik, kérdezgetnek róla, elpoénkodom, sokszor még perverz poénokat is elsütök, amit a legtöbbje értékel.

- nem rinyálok, hogy szarul áll a hajam, vagy a körmöm, viszont ha beszólnak valami miatt, akkor őszintén közlöm vele a véleményem, rosszabb esetben odacsapok (bár ilyenre már rég volt példa)

- részt veszek a baromságaikban, általában olyanok vesznek körül, akikkel egy az érdeklődési köröm, így el tudok beszélgetni velük, és ahogy észrevettem értékelik, ha egy lány ért az informatikához, az autókhoz, a sporthoz, és nem a divatról fecseg.

- a segítőkészségről meg annyit, hogy akik nekem segítenek, azoknak én is, illetve ha valakinek tényleg szüksége vagy jegyzetre, ilyesmi. Azoknak nem segítek, akik csak kihasználnak. Az úgy nem pálya.



Hirtelen ennyi jutott eszembe.

22/L

2011. nov. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a második irónak köszönööm az elsőnek meg annyit,nem helyesírási elemzést kértem ,ha nem vagy képes fölfogni hogy , mit kellene,vagy szokatak irni akkor tőled biztos okosabbat tudok irni.Kössz a segítséget , aki szőrszálhasógató az nehezen lesz jóbanegy fiÚval .
2011. nov. 4. 12:07
 4/7 anonim ***** válasza:
biztos jó tanuló vagy?
2011. nov. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csak azért mert az önkritika nélküli leányzók sem jönnek ám be a fiúknak!
2011. nov. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem nincsenek barátaim.
2011. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Biztos!
2011. nov. 5. 11:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!