Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól csináltam, v meg kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól csináltam, v meg kellett volna neki mondanom a véleményemet? Szerintetek igaza van? Most mit csináljak, hogy ezt az egészet végre elfelejtsék?

Figyelt kérdés

Gimis vagyok,és még régebben ( kb. 1 éve) volt egy fiú, aki nekem totál nem tetszett meg szóval nem bírtam a stílusát meg semmi és egy alkalommal az egyik szünetben megkérdezte h mennyi esélye van nálam, meghogy bírom-e. Nem akartam megbántani h nekem nem tetszik, meg ilyenek. Azt mondtam h jófej meg minden(,de szerintem ha csak ennyit mondok akkor nem esik le neki,hogy NEM.. ,ezért még hozzátettem, h) és sajnos nem vagy jó tanuló :s (gondoltam ez nem bántja majd).

Ez rég volt.. De ő,.. nemtudom h bosszúból-e, de kiforgatta az egészet és azt mondta az összes haverjának, h én azért nem járok vele mert nem jól tanul. Azóta kb. ha valaki rosszabb tanuló megkérdezi, h van-e esélye és mondom, h nem akkor azt hiszik hogy csak azért mondom hogy nem mert nem jók a jegyei..És, hogy én már most a jövőmre gondolok (????) :s

Hát.. elég rosszul esik.


2011. nov. 5. 17:52
 1/8 kendrazoltan ***** válasza:
Ne viccelj, a srácok anyukái nagyon fognak neked örülni, mert ilyen formán felébreszted a késztetést a srácokban, hogy: "na látjátok? ezért érdemes tanulni..." ;)
2011. nov. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi másra gondoljanak, ha gyakorlatilag ezt is mondtad? Mondtad volna inkább, hogy nem az eseted, mert te pl. a szőke férfiakat szereted (ha ő fekete), vagy az ilyen vagy olyan stílust, ami a fiútól távol áll.
2011. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mondjuk én 1 csajért sem tanulnék jobban xD
2011. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha jön olyan aki nem tetszik és elutasítod, akkor annak más indokot mondj. A többivel meg ne foglalkozz, mert valószínűleg irigyek.

Te egyébként milyen csaj vagy? Olyan tipp-topp szűkruhás, kistáskás, magassarkús típus?

2011. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


második kommentelő:igen. igazad van,csak ha ezt mondom lehet h átfesti a haját,jó mondjuk tudom hogy csak egy példa volt.:)


utolsó kommentelő: hát a suliba sajnos nem lehet magassarkút hordani, de amugy nemtudom teljesen h mire gondolsz,nem vagyok egy pi*sa típus,de azért szoktam szűkebb ruhákat venni. xP

2011. nov. 5. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]



:D Edd meg amit kavartál!


Akármit is dumálsz az a későbbiekben is legyen nkorrekt és tartható! Tanulság levonva, idő gyógyítja!

2011. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tegnap 19:19 Csak azért kérdeztem, mert a nagyon tipp-topp csajokra irigyek a korodbeli fíúk. Tehát tisztában vannak vele, hogy kicsi esélyük van egy olyan csajnál, aki igazán jól néz ki. De ettől még áll a cerka ha rájuk néznek. S egyszerűen bosszút állnak.

Ez ellen nem nagyon tudsz mit tenni, s egyszerűen csak gyorsította a folyamatot ez a mondat, de nem ez váltotta ki.


Keress máshol pasit, ne a suliban. Szerintem ez lehet a megoldás. S ne foglalkozz velük. Gondolom vannak barátaid, ők úgyse hiszik el ezt a pletykát, hát foglalkozz velük, ne a többiekkel.

2011. nov. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. :) Igen.. jobb lesz a barátokra koncentrálni.Ők legalább tudják,hogy milyen vagyok..
2011. nov. 6. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!