Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attila8989 kérdése:

Szerintetek mit csináljak, hogy bízzon bennem újra vagy hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal,nagyon jol érzem magam vele! Csak az a baj hogy ha mással beszélget vagy táncol ,akkor én kicsit féltékeny vagyok!!Soha nem szoktam én az lenni senkire ,csak most ôrá!és ez végett sokat veszekszunk ,úgy érzem elvesztettem a bizalmát .Nem akarom elvesziteni de nagyon jó úton haladok hozzá!én végettem már egy hete depressziós! elege van már mindenbol!!
2011. nov. 6. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A féltékenységgel tényleg nem érsz el nála semmit. Nemcsak őt kergeted az őrületbe, de magadat is alul minősíted ezzel. Próbálj erőt venni az érzéseiden és ha meg akarod tartani, feltétlen bíznod kell benne. Különben el fogod veszíteni.
2011. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom megpróbalok nem féltékeny lenni!!
2011. nov. 6. 11:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!