Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem volt még kapcsolatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még kapcsolatom, hogy találhatnék egy megfelelő srácot?

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon érdekelt a dolog, a fiúkkal általában baráti-haveri kapcsolatot tartottam fenn. De ahogy a barátnőim szép sorjában "elkelnek", rám tört az érzés, hogy szükségem van egy barátra. Viszont kissé bonyolult helyzetem, mert még smárolni se smároltam, de a legtöbb korombeli ezen már rég túl van, ezért félek úgy közeledni a korombeliekhez, idősebbekhez meg főleg, mert könnyen beéghetek... Am igen, bevallom, nem vagyok szép lány, de jófejnek mondanak, olyannak, akivel jól ellehet dumálni. Javaslatok? Légyszi, normális válaszokat írjatok.


17L


2011. nov. 6. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha azt mondják, hogy jó fej vagy akkor szerintem találhatsz magadnak iskolában, vagy akárhol barátot.

Nem jársz társaságba?

2011. nov. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell félned:) Ha normális sráccal próbálkozol akkor aligha fog ez gondot jelenteni ;)
2011. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De járok társaságba, de a fiúk, mint haverként tekintenek rám, hiszen mindig is úgy viselkedtem velük...
2011. nov. 6. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, én még haverkodni sem tudok velük. Azt mondják, hogy nem lehet megközelíteni engem.
2011. nov. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor aki tetszik azzal ne csak haverként vislkedj hanem nőként :) (szemezz, mosolyogj stb. )
2011. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!