Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány az én kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány az én kis városkámból, de nem ismerjük egymást, néha együtt utazunk a vonaton. Az alábbi ugye nem tartozik a biztató jelek közé?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány az én kis városkámból, de nem ismerjük egymást, néha együtt utazunk a vonaton. Szerintem tudja, hogy tetszik nekem csak még nem volt alkalmam leszólítani valami ürüggyel, hogy legalább "valamilyen választ kapjak" , hogy tovább léphessek. Nem baj ha elutasít csak ez a lány nagyon tetszik és mivel nem tudom, hogy van-e Nála esélyem vagy sem emiatt "visszahúz" és "nem bírok" tovább lépni.

De a lényeg egyszer összenéztünk, egy pár másodperc erejéig, de aztán Ő megigazította a haját, ezzel elfordítva a tekintetét. Nincs Nála sok esélyem ugye?:(


2009. máj. 7. 16:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs ha hosszú és érthetetlen lenne.
2009. máj. 7. 16:48
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha összenézett veled és utána a haját babrálta akkor szerintem azt várta ,hogy menj oda hozzá.

Legalábbis én oda mentem volna :D

Ne parázz, menj oda mond neki ,hogy : Szia. leülhetek melléd? és innentől kezdve mondj neki bármit ami jön ( Hova mész? hány éves vagy? nem kell kamu dumákat bedobni hogy nem tudom hol kell leszállni vagy ilyesmi ( buszon ) )

Csak légy természetes és határozott.

Ne támadd le. De a beszélgetés végén ( Már ha van :D )kérd el a számát, vagy az MSN címét és onnan már sínen vagy!

Sok sikert!


Zeusz 19/F

2009. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem attól még, hogy megigazította a haját, és így fordította el a tekintetét, nem biztos, hogy nem jössz be neki.:D A lányok amúgy is a hajukat szokták igazgatni, ha egy pasi tetszik nekik. Akaratuk ellenére szépítkeznek, hogy tetszenek a kiszemeltnek. Lehethogy csak azt hitte, azért nézed, mert rosszul áll a haja. Vannak csajok, akik félnek egy pasi szemébe nézni. Sok oka lehet, hogy nem elfordította a tekintetét. Utána nem nézett rád vissza az út további szakaszában?

Abból, amit itt most leírtál, azt veszem le, hogy nem is akarod igazán, vagy úgy érzed, hogy semmi esélyed nála. De ne érezdd azt, mert az nem jó... eleve magabiztosab kell leszólítanod, és az így nem fog menni.:/ Szval én abból, amit leírtál nem tudnám megmondani, hogy bejössz-e neki, mert egy ilyen tekintet elfordításból nem derül ki semmi...

2009. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16/L voltam.
2009. máj. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hát igen, nem derül ki semmi..:(

Le akarom szólítani, a körülményeket nem akarom részletezni, mert lehet Ő is látogatja az oldalt és netalántán Magára és Rám ismer, akkor lehet, hogy szánalmas, töketlen srácnak tartana ez után.

De igen akarom Őt igazán, szeretném tudni milyen ember valójában, összeillünk-e vagy küldjön el a p*csába csak tudjam mi az állás, de mivel az utóbbi 1,5 - 2 hónap nem láttam és kezdem elveszteni a reményt, hogy lesz-e esélyem lépni az ügyben.

Szeretném megismerni, mert nem akarok "egy világot köré építeni" , ami csak a fejemben létezik.

Iwiw-en nem találom, szóval még a nevét sem tudom.:(

2009. máj. 7. 17:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha legközelebb meglátod ne habozz!

Légy magabiztos! A lányok szeretik a magabiztos pasikat aki nem csak oda megy és dadog valamit...:D Menj oda és jól érthetően beszélj... mert elég kellemetlen ha nem hallja és fojton vissza kell kérdezni..:D én meg elég kaus vagyok és néha már olyan ciki ha valaki makog ott valamit én meg már 3x vissza kérdeztem, hogy "mi van??" "tessék?" csak légy magabiztos..;) ez már félsiker!:) Sok sikert!:) 16/L

2009. máj. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A vonat nagyon jó alkalom az ismerkedéshez.Ülj vele szembe,és kezd el beszélgetni,a keresztneved ne felejtsd el megmondani.Lehet Nálad rágcsálni való,amivel meg lehet kínálni.Ne légy bátortalan.A dolog csak két esélyes.Vagy bejön,vagy nem:-))
2009. máj. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!