Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolat a főnökkel?! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat a főnökkel?! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szituáció a következő: 2 éve élet párkapcsolatban. Nem mondanám kiegyensúlyozottnak, inkább csak nyüglődés az egész. Szerelem már rég elmult, nincs közös jövőkép. Párom csak magával foglalkozik és csak a mának él. Már rég nem érzem a törődést és már egy ideje nem látom értelmét folytatni.

Elmentem egy állásinterjúra. Nagyon gazdag, rendkívül jóképű "főnök jelölt". Első pillanatban láttam, hogy nem vagyok közömbös számára. Persze én kaptam meg a munkát. Aminek nagyon örültem, csakhogy főnökömtől folyamatosan érzeknek a próbálkozások felém. Már elmondta, hogy amióta meglátott a hatásom alatt van. Soha nem vett még fel olyan munkatársat, aki tetszett neki. Ezzel nagy rizikót vállalt, de nem tudott mit tenni az érzései ellen. Stb. stb. (szokásos szöveg).

A baj, hogy számomra sem közömbös. Sőt nagyon is az a férfi akivel eltudnám képzelni. Egyre többet beszélgetünk, egyre jobban közelebb kerülünk egymáshoz.

Ezt már a kollégák is észrevették, és egyre inkább utálnak. Párom azóta sem törődik velem, valószínű az sem érdekelné, ha elhagynám. (Nem fogom megcsalni)

Főnöknek azomban élettársa van, és lelkiismeret furdalást okoznak nekem még ezek a flörtök is.

Nem akarok tönkretenni egy kapcsolatot, nem akarom hogy miattam szakítson a barátnőjével. Továbbá semmiképp sem lennék a szeretője. Annál többre tartom magam.

Küzdök ellene, de egyre kevésbé sikerül fentartanom a látszatot, hogy közömbös számomra és bárhogy is próbálkozik nem érdekel a közeledése.

Már dolgozni sem tudok így.

Nem tudom mit csináljak. Szükségem van erre a munkára, de ílyen áron nem. Nem akarok én lenni a főnök " soron következő barátnője".

Fogalmam sincs, hogy mit tegyek.

Mit tennétek a helyemben? Tanácstalan vagyok.


2011. nov. 6. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
otthagyod a munkát és meg van oldva a probléma
2011. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A helyedben nem bíztatnám a főnököt, nem hiszem, hogy ha te visszautasítóan viselkedsz, akkor tovább próbálkozna. Mindkettőtöknek van párja, örülj, hogy van munkád, ne ugrálj a főnök ágyàba, mert annak nem lesz jó vége. Munkatársaid is kevésbé utálnának, ha hivatalosabban viselkednél odabent.
2011. nov. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a főnök csak lefektetni akar. Ez esetben viszont a munkád többet ér, próbálj meg kiábrándulni belőle, nem foglalkozni vele. A hót közömbös pasidat meg dobd ki, semmi értelme egymást fárasztanotok, hacsak nem ilyen kimondatlan egyezségben vagytok, mert így kényelmesebb.
2011. nov. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

lépj ki a kihűlt kapcsolatodból, és válts munkahelyet.

ha a főnököd ezután is érdeklődik utánad, szard le a kapcsolatát.

2011. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászóló pont azt írta le, amit én szerettem volna. :D


Ez a legokosabb, amit tehetsz, ha a pasit akarod.


Ha a melót akarod, akkor pedig utasítsd vissza higgadtan és korrekt módon a főnököt.


31F

2011. nov. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!