Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktak a lanyok is ''csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktak a lanyok is ''csak ugy bepasizni''?

Figyelt kérdés
Ugy ertem mint sok fiu csak felszednek egy lanyt akivel csak osszejonnek de nem jarnak es nem szerelmesek.Ezt csak a fik csinajjak vagy lanyok is szoktak ?
2009. máj. 7. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Szia! Én fiú vagyok, de egyáltalán nem vagyok híve a "csak úgy becsajozásnak"! Szerintem teljesen felesleges, és annyira tipikus pasi dolog, hogy már csak azért is kivétel akarok lenni! Pláne, hogy jó ideje megtaláltam életem párját! De előtte sem csajoztam csak azért, hogy legyen valaki, és ne unatkozzak!


Szerintem a lányok is csinálják, tisztelet a kivételnek, de nem igen kéne, véleményem szerint... mert ha majd megtalálják az igaz szerelmet, akkor meg úgy fogják érezni, h elpazarolták magukat... ( megjegyezném, ha nem baj, h szerintem ez a "kiélés " dolog is baromság)


Én sem vok öreg, de a mostani fiatalok már teljesen másképpen gondolkodnak az ilyesmiről...lehet, h konzervatívnak tartotok most, de sztem én nem vok az, csak egyszerűen ilyen típus vagyok. :)

2009. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Én csináltam már ilyen. Ha a fiúk megtehetik akkor a lányok miért ne tehetnék meg.

Persze egyszer megjártam, mert azért nem mindegy,hogy ezt milyen fiúval csináljátok. Ha egy aranyos sráccal akinek csak b.nö kell. Az gáz..:S

Elég kellemetlen mert én nem szerettem volna megbántani a srácot, de nem akartam többet csak egy kis kalandot.:S

Most van egy srác akivel néha össze járunk, ha 2-en vagyunk akkor több van köztünk barátságnál, amúgy meg jó haverok vagyunk.. :D És ez tök jó mert ha bármi bajom van akkor őt mindig hívhatom. De nem járunk szóval közbe ugyan úgy pasizhatok eljárhatok haverokkal, mert ő nem kéri rajtam számon:)

Emiatt nem kell leribancozni, ha nekem ez így jó az az én dolgom:)

16/L

2009. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vaok, és gondolom a csajok mikor szakítanak máris jön a barátnők, és rögtön ráveszik, hogy bulizzanak együtt!

Na meg képesek csak azért elmenni bulizni, hogy a buli alatt valami perverz 17 éves rájuk mászhasson, majd hülyíthessék, lekoptathassák őket, aztán meg felejtő epizód címén inkább összeszednek valami hülyét a bulin, hogy egy X ideig kitapasztalhassák milyen is mikor valaki " volt már fiúval " és látott már olyat... meg csinált már azt... ez különösen 15 évesekre érvényes, amikor elszabadulnak a vidéki általános iskolákból a gimnáziumokba, ahol éppen az érettségire készülő nagy népszerűségű 12.-esekről álmodozhatnak.


Szal igenis, szoktak a lányok csak úgy bepasizni, az unokahúgom is 15, azonnal bepasizott a gimnáziumban az első hónapban, ráadásul ismerek 3 havert, akik csak 9., és az osztályukban a csajok is mind 15, és rögtön lett mindenhonnan pasi, meg el voltak szállva maguktól, mikor a myvipet telepakolták " közös képekkel " amin mi más is lenne mint a smárolás...

2009. máj. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktak. Vagyis én spec. szoktam! :D
2009. máj. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt már rá példa, de nem nagyon élveztem, olyan volt, mint egy haverral lógni, de megfogadtam, hogy ilyet többször nem csinálok, csak ha helyes a pasi.:D
2009. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kosz ,amugy gondoltam hogy szoktak,en nem szoktam amugy csak kivancsi voltam
2009. máj. 7. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!