Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés szerelmesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szerelmesnek lenni? (lent. )

Figyelt kérdés

amikor még nem tudod hogy lesz e köztetek valami!

aki szerint ezt nem lehet leírni, nem is kell válaszolnia köszii. szerintem pár dolgot lehetne írni

még sosem voltam szerelmes, már nem tini vagyok!! nem tudom most az vagyok-e, mert néha azt gondoltam, bennem van a defekt hogy nekem sose "ment" :)

ha hirtelen feltűnik összerezzenek, elkezd dobogni a szívem, aztán remeg a kezem még később, zaklatott leszek. egyenlőre minden tetszik benne, még sosem gondoltam ezt más emberrel kapcsoltban:) nem gondolok mindig rá, de ha (sokszor) eszembe jut, nem tudok nagyon másra koncentrálni, "valami nyom belülről" a szívemnél, elképzelem milyen amikor körülöttem van, és sokszor azt gondolom, hogy találkozni akarok vele és akkor nagyon hiányzik, ami igazából azt gondolom nagyon rossz érzés, nem jó egyáltalán :S megölelném, megcsókolnám, tovább még nem gondoltam, :D de nagyon vonzz. ez ilyen szerelem-definíció?

nektek milyen érzés?


2011. nov. 6. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:

először jó.

aztán szar

mer átvagy b*szva.



röviden tömören.ennyi.

2011. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ez az előzmény, a vonzalom, a fellángolás. igazán szerelmes akkor leszel ha megkapod és azt érzed hogy ő is szeret ugyanúgy mint te őt.
2011. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szerintem is jó és szar egyben, de az végül is a kimeneteltől függ, nem? most meg a kétségek miatt jó és szar egyben. ?
2011. nov. 6. 21:36
 4/10 A kérdező kommentje:

"igazán szerelmes akkor leszel ha megkapod és azt érzed hogy ő is szeret ugyanúgy mint te őt." - de nem attól szeretek valakit, mert ő is engem. nemde?

azt elhiszem, hogy lehet ez még csak fellángolás, még nem ismerem teljesen.

2011. nov. 6. 21:37
 5/10 anonim ***** válasza:
legjobb a világon (szerintem). viszont ha elveszik ezt az érzést...felér egy tartós kínzással.
2011. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó érzés, de csak, és csak akkor ha viszonozva van,ha még se akkor nem ér semmit..
2011. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az elején kész csoda! talán nincs hozzá fogható, olyan mint a kábítószer, valahogy a rossz dolgokat is örömmel fogadod.

aztán kiba*szottul rossz! a fent leírtak ellentéte, minden pocsék és rossz, semminek nem tudsz örülni, a szél is azért fúj hogy keresztbe tegyen neked, ilyenkor kár felkelni...

2011. nov. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jó dolog :) Először csak megy az ismerkedés, s észreveszed, hogy vele szeretnél lenni, többet szeretnél megtudni róla, már-már hiányzik. Boldog vagy, fel vagy pörögve, jó kedved lesz, ha rá gondolsz, ha a közeledben van, ha sms-t küld vagy felhív. Ugyanazt érzitek egymás iránt. És ez egyre csak mélyülni fog. :)

Szerintem nincsen benne rossz. Biztos egyének és kapcsolatok válogatják. AZ én esetemben jól alakultak a dolgok.

2011. nov. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még annyit, például, ha hozzábújok a mai napig felgyorsul a szívverésem.
2011. nov. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

"Nem tudsz olyan közel lenni a másikhoz, hogy ne hiányozna szüntelenül.Ez csak a szerelemben van."


"Kibe vagy szerelmes?Akiben az álmod, és a valóság valami rejtélyes okból egybeesik.S addig tart míg így van."


(Müller Péter)

2011. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!