Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem akarok szex társasjátékozni!

Figyelt kérdés

Mit mondjak a páromnak, hogy végre békén hagyjon ezzel a játékkal. Sajnos hülye voltam, mert én mutattam meg neki hogy van ilyen játék amit le lehet tölteni az internetről.

Már be is vásárolt hozzá minden kelléket...

22/L


2011. nov. 7. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan lehet letölteni?
2011. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor most mit sírsz?Tőlünk várod a választ?Mond meg neki hogy nem akarod!Ennyi...
2011. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Érzékek kertje ( írd be google-ba)
2011. nov. 7. 19:46
 4/5 anonim ***** válasza:

gondolom ha te mutattad neki az célzásnak vette arra hogy akarsz ilyet játszani...legközelebb jobban magyarázz


és szerintem mondd meg neki h te csak azért mutattad mert "blabla bala" és nem akarsz ilyet játszani

2011. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán a legelején meg kellett volna neki mondanod, hogy nem akarsz vele játszani. Akkor nem vásárolt volna mindenfélét a szerencsétlen.
2011. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!