Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-18 éves fiúk! A barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-18 éves fiúk! A barátnőtök festi magát?

Figyelt kérdés
ha festi magát mennyire? és hogy tetszik nektek jobban sminkkel vagy nélküle! legyetek őszinték, ha tényleg sminkkel tetszik jobban írjátok le nyugodtan végül is ez egy névtelen oldal. fontos lenne a válasz, előre is köszi:)
2011. nov. 7. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagyok b*zi, nincs kifestve a kezem(barátnőm).
2011. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most nincs barátnőm. Az exem festette. Nekem tetszett bozontos hajjal smink nélkül reggel is, és fésült hajjal sminkkel napközben is.
2011. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az "ennyim" nem, nagy ritkán lapozó.

De én meg is mondtam neki hogy szerintem hülyeség és jobban tetszik a természetes :P

17/f

2011. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátom fel van háborodva, ha sminkelem magam. Szerinte inkább eltakarom a szép arcom mint kiemelem.
2011. nov. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!