Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt az emberek hogy az egyetemista lányok frigidek meg szégyenlősek?

Figyelt kérdés
bocsi a hülye kérdésért csak most hallottam egy hülye felmérésről ami azt állítja hogy az egyetemisták nem piálnak cigiznek drogoznak ritkán élnek nemi életet hát ezt magam és társaim nevében kikérjük mi is tudunk élni mint mások sőt, és ami a legfontosabb tanulni is van időnk mellettte
2009. máj. 8. 01:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
nem érteted férre?nemlehet h arra gondolnak h ezeket tul sokat csinálják?ami szerintem az igazság! :P !!királymód!!
2009. máj. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
*F/20
2009. máj. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
nem szerintem csak egyszerűen féltékenyek ránk.. mert nem vették fel őket az egyetemre így vágnak vissza hogy mi már szexelni se tudunk
2009. máj. 8. 01:44
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert fogalmuk sincs mi megy néha az egyetem mellett :) semmiben sem maradunk el a többiek mellett. Azon meg hogy miért gondolják ezeket nincs értelme törni a fejet...
2009. máj. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Engem például azért dobott tavaly egy hülye pasi mert kiderült hogy az ElTE-re járok pedig előtte már szexeltünk csak szerinte gáz egy ,,stréberrel" járni szerintem ez így kicsit infantilis nem?
2009. máj. 8. 02:02
 6/30 anonim ***** válasza:
94%

Huh, ilyenről sem hallottam még .... Iszonyat nagy barom lehetett a pasi ... szerintem jobban is jártál nélküle...


Nem azért jár az ember egyetemre (legalábbis jó esetben) hogy stréberkedjen hanem szakmát tanuljon

2009. máj. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért dobott, mert nem bírta elviselni, hogy okosabb vagy nála.

Jobb is, hogy most dobott...

2009. máj. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
48%
valóban irigylése méltó hogy nem tudod leírni a "szégyellős" szót. ez az, telj el magadtól mert felvettek felső oktatásba...
2009. máj. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
87%
Kedves utolsó, nem mindenki magyar szakra jár... és a helyesírás nem tükrözi az ember értelmi képességeit... érzék kell hozzá, és elég sok olvasás.... (Tény hogy aki nagyon hülye az nem tud helyesen írni általában, de ez fordítva nem igaz)
2009. máj. 8. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%
altalaban nem szoktam senkinek se beszolni, de ha valaki ide (vagy máshova, lenyegtelen a forum) irogat ilyesfajta dolgokat hogy "jajj, hat en sokkal okosabb vagyok mint ok, mert egyetemre jarok" akkor nem kene olyan hibakat elkovetni mint amiket.
2009. máj. 8. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!