Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akik az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik az idősebb nőkre buknak! Nektek akkor nem is tetszik meg egy nálatok 1-2 évvel fiatalabb lány?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy időbe én is azt vallottam, hogy idősebb csajok mert felfogásban közelebb állnak hozzám, de aztán rájöttem hogy 1-2 év minuszba is belefér ha olyan a gondolkodása meg a külseje, szóval de megtetszik és esélye is lehet ha olyan :) 21/F
2011. nov. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Beszéljenek a számok:) Nálam: 17-23

22F

2011. nov. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Egy időbe én is azt vallottam, hogy idősebb csajok mert felfogásban közelebb állnak hozzám, de aztán rájöttem hogy 1-2 év minuszba is belefér ha olyan a gondolkodása meg a külseje, szóval de megtetszik és esélye is lehet ha olyan"


Egyet értek veled 17F

2011. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%

Már hogy a francba ne?!


Ez arról szól h pl imádod a rántott csirkét, de attól még 100 másik kaját is szeretsz!


Az idősebb nőket kizárólag szexuálisan találják vonzónak! Egy 45 éves nagyseggű macát megtöcskölni eléggé tuti dolog, de egy fiatal feszes cica se piskóta, és szerelemre csak ez utóbbi jöhet szóba amúgyis!

2011. nov. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!