Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok. Mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok. Mit csináljak (lent)?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok.

Még soha sem volt pasim, az mondjuk igaz h szerintem csúnya vagyok, meg 165 cm és 63kg. lehet hogy ez miatt nem jövök be senkinek? Mindenki csak szekál h dagadék, disznó...stb. Más osztálytársaim meg kinéznek maguknak egy gyereket és másnap már járnak is egymással.

Nekem valószínű h a testsúlyom miatt nem jön össze senkivel? Pedig van egy barátnőm ő 60 kg. és mégis volt már pasija.

Mások azt mondják h szép vagyok, meg h az osztályba valamelyik csajnak csak azért volt pasija mert k**váskodik előttük meg ilyenek....Rám meg azt mondják h normális vagyok, és mindegyik fiú csak fújog rám, meg mondják h hogy nézek ki.


Én valószínű hogy ez miatt nem jövök be senkinek?

Légyszi segítsetek.


2011. nov. 8. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Már megint. Minek egy 13 évesnek pasi?
2011. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Inkább menj vissza homokozni.
2011. nov. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Figyelj kislányom.

Egyrészt ennyi idősen még teljesen felesleges a pasi,

úgy is csak 18-20 éves kora körül kezdi el az ember felfogni, milyen egy kapcsolat.

Másrészt meg mindenki tetszik valakinek. Persze ez azért úgy működik, hogy ha csúnyább vagy, ne a legmenőbb srácokra utazz, mert az esélytelen. De hidd el, lesz olyan is, akinek te tetszel.

Megint más: nincs olyan csúnya, amiből egy kis odafigyeléssel ne lehetne szebbed varázsolni...előnyösebb ruhák, frizura, stílus. Ráadásul még kislány vagy, felnőttkorodig rengeteget fog még változni a tested és az arcod is.

Ha meg dagadtnak érzed magad FOGYJ LE, mert nem egészséges, és később csak rosszabb lesz!!! De ha csak sajnáltatod magad, az senkit nem fog érdekelni.

2011. nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Vicuska87 ***** válasza:
71%
Én tizenhárom évesen, még ilyenről nem is gondolkodtam!
2011. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Sztem ne fogy le,csak tartsd meg ezt a testsulyod
2011. nov. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért mondjátok, hogy akkor eszetekbe sem jutott ilyesmi. Igaz, hogy mikor én 13 voltam, még nem volt olyan nagyon régen, de már 11 évesen is lestük a nagyobb(hetedikes, nyolcadikos) fiúkat a barátnőkkel, hogy milyen helyes. Mondjuk lesokkoltunk volna, ha hozzánk szólnak az ideálok. Az első barátom 12 évesen volt(velem egykorú kissrác, ilyen kis gyámoltalan:D), ahol elmentünk a szájra pusziig is, de ezekkel nincs semmi baj, csak szárnypróbálgatások. A rendes lányok úgy sem adják könnyen magukat, felesleges ezen aggódni.


Azt sem hiszem el egyébként, hogy ti oviban nem vágytatok arra, hogy megfogja egy cuki srác a kezeteket.


Szerintem nem baj, ha "kapcsolata" van az embernek fiatalon, hisz úgysem fog sokáig tartani mert nem szerelem, csak felnőttes játék.


14 felett pedig tiniszerelem, amitől szintén nem kell tartani, szinte mindenki kinövi, csak a felvilágosításra kell odafigyelni. Persze mindenhol vannak "buta" gyerekek, akik 14 évesen babát szülnek, de olyanok is vannak, akik ejtőernyőznek, sziklát ugranak, öngyilkosok lesznek, vagy csak valami hülyeséget csinálnak, akármilyen téren, annak ellenére, hogy tudják, hogy nem kéne, de "kísértik a sorsot".

2011. nov. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A válasz lemaradt:) Szerintem fogyj le egy kicsit, de nem kell sokat, mert én 168 cm vagyok 50 kilóval és pálcikának tartanak:) De ne úgy fogyj mondjuk 5 kilót, hogy koplalsz, hanem egy kis mozgással, és egészséges kevesebb mennyiségű kajákkal.
2011. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj sportolni
2011. nov. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minek neked pasi? Pándi Andrásnak biztosan tetszenél. Bár nem hiszem, hogy ismered.
2011. nov. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt a fiúk 13 évesen még gyökerek és nem viselkednek úgy a lányokkal ahogy illik, mert nem fogják fel, hogy nem a külsô a lényeg...

Másrészt egy fiúnak egyszer te leszel a legszebb, és elfogad úgy, ahogy vagy;)

Egyébként szerintem nem vagy dagi:)) 15/L

(És sz*rd le a gyökér fiúkat az osztályodban, ôk nem érdemelnek meg téged!!!)

2013. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!