Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy ide illik-e ez a kérdés de azért ide írom. az van hogy a barátaim és a pasim szerint is érzéketlen vagy és nincsenek érzéseim. de nekem vannak... és én már kérdeztem is hogy szerinted mikor a suli wc-be sírok akkor nem érzek semmit? és mikor a pasim ezt mondta nagyon kiakadtam mert tőle egyáltalán nem vártam. jó azt tudom hogy a pasim nem szeret csak azért jár velem mert oylan "bombanő' vagyok. szóval minden fiúnak csak "arra" kellenék de én senkivel se fekszek le amig meg nem találom az igazit. most így őszintén én se szeretem úgy teljes szerelemből a pasimat csak kedvelem és én nagyon társasági lény vagyok utálok egyedül lenni de amúgy kedves a fiú meg minden de nem szeretjük úgy egymást. na mind1. na és én már mondtam nekik hogy nem vagyok az de ha ők így gondolják akkor csá nem kell velem barátkozni de akkor 1 hétig tök kedvesek meg normálisak. egyetlen egy barátnőm ált ki melletem mert neki mindent elmondok ... ő nekem olyan mint 1 napló (de persze szeretem őt mert ő legjobb barátnőm) na igen és most akkor mint csináljak velük? 15/L
2011. nov. 8. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj a következő kritikáért, a jószándék mondatja velem:


te ostoba vagy.

2011. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal vagy egy őszinte, mély kapcsolathoz. Rengeteg tinikönyv szól az érzelmekről. Ezek a barátok még nem igazi barátok, csak "haverok". A családod ismer igazán, csak az ő véleményükre adj még. Később persze ez megváltozik majd, ne aggódj. :) Ja és ne sírj a wc-n, legyél vidám!
2011. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jó de azért sírtam mert telefonon hívtak hogy anyámat kórházba vitték és a tanár nem engedett haza :S
2011. nov. 8. 17:40
 4/8 anonim ***** válasza:
ch én ott hagytam volna a f*szba az iskolát. Tanár meg kenje fel magát a falra.
2011. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát muszáj kibírnom :D
2011. nov. 8. 17:57
 6/8 anonim ***** válasza:

"az van hogy a barátaim és a pasim szerint is érzéketlen vagy és nincsenek érzéseim." - szerintem nem vagyok érzéketlen :D

"jó azt tudom hogy a pasim nem szeret csak azért jár velem mert oylan "bombanő' vagyok. " - te meg 'nem vagy' egoista :D

És igen, érzéketlen vagy. Nem szereted, de vele vagy? Nem érzésnek, kihasználásnak hívják, kihasználod, hogy ne legyél egyedül. A sírás meg ezek alapján amit leírtál, az hiszti... (anyukád miatt elhiszem, hogy aggódtál, és akkor amiatt sírtál, de egyébként hiszti.)

2011. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
amíg ezt olvastam kb. minden káromkodás eszembe jutott de én nem vagyok olyan :D amúgy egyáltalán nem vagyok egoista . de én tudom hogy a pasim csak azért van velem mert A PASIM szerint bombanő vagyok. és nem hisztizek. hisztizés az mikor letörik a műköröm és azért toporzékolok.
2011. nov. 8. 19:13
 8/8 anonim ***** válasza:
letörik a műköröm és azért toporzékolsz? ezzel mindent elmondtál magadról :D
2011. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!