Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan férfiakról akik nem arra mennek hogy mennyire helyes egy lány hanem hogy "minél nehezebb préda legyen"?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint az olyan "férfiak", akiket nem is érdekel hogy milyen a nő, csak KIZARÓLAG az hogy mint egy trófeát, minél nehezebben szerezzenek meg, több mint szánalmas, szerintem lúzer dolog!
2011. nov. 8. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem könnyű kéne mert még nem volt bnőm, majd holnaptól lesz. Öhm a férfiakat a siker tartja életben, evolúcióilag így van. És a nagyobb siker, nagyobb élmény.

F18

2011. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én sosem adtam alacsonyan a mércét.

mindig olyanokat akarok felszedni akikért keményen meg kell küzdeni. (pl: matektanár aki jóban van velem de sztem semmi többet nem érhetek el nála, vagy egy helyi vállalat egyik ügyintézője, mindegyik fiatal 26 és 20 évesek)


csak nehéz prédára megyek!


17/F

2011. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"evolúcióilag" - iylen szó nincs... Szerintem nincs olyan fajta férfi akiről te beszélsz... Senki nem fog rámenni egy csúnyább csajszira, ha könyebb megszerezni egy szebbet.

Ez a "trófeás" dolog meg nem szánalmas, pusztán gyerekes, és semmi értelme nincs... ott nincs szó érzelmekről, és semmi értékről...

2011. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jól látod.

Van egy szám, most hirtelen nem jut eszembe, hogy ki énekli és lusta vagyok megkeresni, ami így kezdődik: "Ami nem lehet a tied, mindig az kell. Ez a kereszted, a sorsod, ami hajt. De ha megkaptad, már nem érdekel, ott rohad a szemétdombon majd."

Mint minden más dologra, az ilyen embereknél a nőkre is ez érvényes.

Nem lehet az övé, ezért minden áron meg akarja szerezni. Ha meg már megvan, akkor már nem különleges.

Ennyi.

Szerintem is szánalmasak az ilyen figurák, de hát meg is kapják a méltó büntetésüket, hiszen ha nem változnak meg, akkor egyedül és boldogtalanul fognak meghalni.


22/F

2011. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!