Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha fogynék, jobban észrevenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogynék, jobban észrevenne?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom h nagyon kövér vagyok de van rajtam elég súly felesleg (amúgy nincs bajom így sem az ismerkedéssel mert így is elég embernek be jövők de annak az egynek nem)és ha lefogynák jobban észre venne? nektek volt már ilyen hogy lefogytatok és esetleg utána annak is bejöttetek aki előtte még rátok sem nézett?
2009. máj. 8. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ne a szekér után futkoss, hanem azokkal foglalkozz, akiknek bejössz
2009. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi de az nem könnyű:(:(
2009. máj. 8. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:

en is hasonlo cipöben jarok... Most odafigyelek az etkezesre, emg sportolok, ugy vagyok vele, hogy hatranyomra semmikeppen nem valik, es ha megsem jön össze vele a dolog, akkor legalabb a motivaciot neki köszönhetem :)

viszont a mi lett volna, ha... kezdetü dolgokat nem szeretem.

Es persze bele lehet menni abba, hogy, nem a külsö a fontos, de hat ugyis azt latja meg elsönek, es ha az tetszik neki, akkor lesz kivancsi a belsömre is, mi lehet a legrosszabb? Nem jön össze a dolog... de az meg igy sem, ugyhogy ennel csak jobb lehet :)

Amugy en sem tudom, hogy emiatt nem foglalkozik-e velem, vgy csak egyszerüen nem kivancsi ram :)

2009. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
masodik vagyok. Annyit meg mindenkepp szeretnek hozzatenni, hogy eszetlen koplalasba semmikepp nem kezdj bele, senki miatt!!!!
2009. máj. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ok köszi:)
2009. máj. 8. 10:55
 6/7 anonim ***** válasza:

FogynÉÉÉÉÉÉÉÉÉk!!!!!


Szerintem amúgy, ha csak emiatt venne észre, azt ne értékeld túl sokra. És ha később bármi miatt (fogamzásgátló, téli, bepunnyadós időszak, akármi) visszaszeded azt a pár kilót, amit most nagy keservesen leadsz csak azért, hogy kitüntessen a figyelmével? Akkor pattint?

Ettől függetlenül a fogyás jó ötlet lehet, de csak magadért, a közérzetedért, stb., illetve ha téged nem zavar a súlyod, hagyd a fenébe, ne másnak akarj megfelelni.

2009. máj. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. máj. 8. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!