Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért népszerűbbek manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért népszerűbbek manapság a sovány, magas, csont és bőr piszkafa alkatú fiúk a nők körében?

Figyelt kérdés
Jómagam elég robusztus testalkatú férfi vagyok, nem kövér de azért elég széles és úgy látom eléggé észrevehetetlen vagyok a nők számára (188 cm - 85 kg). Van egy barátom aki olyan alkatú mint egy női modell, nőies a keze, kilátszik minden csontja (188 cm - 54 kg) személyiségre viszont eléggé egyezünk, mégis nagyobb sikere van, folyton keresik a társaságát, mindig válogathat. Miért van ez?
2011. nov. 9. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
nem népszerűbbek
2011. nov. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Számomra nem jönnek be az ilyen férfiak. Egy öleléssel összetörném szegényt.
2011. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a,magas,vékony,férfiak,általában,a,kocacsajoknak,

jönnek,be.

2011. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 LadyLee ***** válasza:
83%
Hát nekem bejönnek a magas, gebe pasik (zsánerem a magas, gebe, hosszú fekete hajú - mint Russel Brand, csak neki az öltözködése gáz, vagy mondjuk Nathaniel Motte ő nagyon rendben van). DE így eddig csak 1 pasim nézett ki, abszolút nem igazán lényeges, hogy hogyan néz ki egy pasi. Legfeljebb annyi, hogy az utcán ezt a típust nézem meg inkább - de komolyabb, párkapcsolati szinten halálosan lényegtelen a külső. A legtöbb pasim inkább egy kicsit mackósabb volt és imádtam őket. Szóval nem hinném, hogy a te alkatoddal gond lenne.
2011. nov. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért téma mindig, hogy ki hány kiló és milyen vékony? Gondolom olyan a genetikája.
2011. nov. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 LadyLee ***** válasza:

A 188 centi és 54 kg egyébként egy srácnál már nagyon-nagyon kevés. Figyeljetek rá, nincs-e valami étkezési rendellenessége, vagy egyéb baja, mert ez bőven kórosan sovány.


Az én magas és "gebe" exem 193 cm és 65 kg volt - és ő is már a nagyon vékony kategória volt. A fenti paraméterek nem tűnnek egészségesnek.

2011. nov. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Uhh az tényleg csont és bőr lehet. Engem kimondottan taszítanak a végletek. Ne legyen se kövér,se vékony. Ha választanom kellene akkor inkább vastagabb legyen a pasim,elég ha én vékony vagyok. Legyen szép formás popója mert azt imádom,egy gebe pasinak nem jellemző.

:)

2011. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kedves ragyásfejű, ez nagyonédes volt tőled

(egy (még)nemkoca testalkatú lány,akinek magas és vékony-de izmos :DDD barátja van :D)

2011. nov. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sovány, magas, csont és bőr piszkafa alkatúként mondom, hogy egyáltalán nincs sikerem ezzel a nők körében. Mondjuk nem is próbálkozok.


20/F

196 / 62

2011. nov. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!