Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van a fiuknál az átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van a fiuknál az átlagos nő csoportositás? A sulimban fiucsoportositást csináltam és minden lány ugyanazt a választ adta, még kis szöveget is készitettek hozzá. A fiuk viszont nem hajlandóak beszélni. (semmiről)

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy nincs. Te szociológus hallgató vagy?
2011. nov. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na figyi, tudnod kell hogyan ozd be a lányokaat csoportok szerint...
2011. nov. 9. 16:20
 3/7 anonim válasza:
milyen az a fiúcsoportosítás?
2011. nov. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1)a fekete,sportos félistenek(minden nő álma,a többi férfi rémálma)

2)az űresfejű, szőke modellalkatok

3)az átlagos,unalmas barnák(kövérek,alacsonyak,kopaszok,tulsujosok,furik,butik...)

4)a selejt(ide nem kell magyarázat)

2011. nov. 9. 16:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én kategóriáim:

-Szép és vonzó lányok

-Szép és intelligens lányok

-Szép vonzó és intelligens lányok

-Átlagos és vonzó lányok

-Átlagos és intelligens lányok (barátnak valók)

-Átlagos vonzó és intelligens lányok

-Csúnya lányok

-Csúnya de intelligens lányok


-Ostoba p1nák akiket rúgni érdemes. (Mint te. )

Puszipá :)

2011. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Most hirtelen ket mondas jutott eszembe a nok csoportositasarol, amik egyaltalan nem szexista kijelentesek szerintem:


1. "Egy no vagy okos, vagy szep. Ha mindketto, akkor ferfi."


2. "Ket fajta no van: a k*rva, aki mindenkivel lefekszik es a hulye k*rva, aki mindenkivel lefekszik, csak velem nem."



Varjal csak... alljunk meg egy percre... igy jobban belegondolva, ezek megiscsak szexista kijelentesek...

2011. nov. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aftersex ***** válasza:

Az én kategóriáim: - lányok akik bejönnek nekem

- lányok akik nem jönnek be nekem

és ennek alkategóriája: általánosító qurvák akik azt hiszik, hogy külső alapján mindent képesek megállapítani az adott emberről (mint te)

2011. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!