Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők / ifjúlányok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nastic kérdése:

A nők / ifjúlányok mennyire vannak tisztában a testbeszáddel?

Figyelt kérdés

Amit mutatnak feléjük, és amit ők direkt, vagy indirekt mutatnak. Tehát ez kétoldalú kérdés.


Tehát teszem azt tartják a lábukat ahogy tartják, lábfej merre néz, a keresztezés, az ülés, az irányok, csípőre tett kéz, és minden (nem voltam rest könyvet olvasni a testbeszédről:D). Mennyire tudják mit kommunikálnak, és mennyire megy direktbe? Hiszen a szabályok alapján borzasztó sok minden lehet testbeszéd, és ha úgy nézed bozasztó sok lány / nő aki csak ücsörög mutathat jeleket úgy hogy közben észre se vesz, nem gondol semmire.


2011. nov. 9. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
én igen és mindenki azt mondta vissza amit tudatosan kimutatok. :)
2011. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Figyelem a férfin, mert ismerem, de megtévesztő. Én pl keresztbe fonom a kezem, ha a kiszemeltel vagyok. Ez a testbeszéd szerint a zárkózottság jele. Na nálam pont a zavar jele. Nagyon kedvelem és olyan zavarban vagyok,hogy nem tudok mit kezdeni magammal.


22/L

2011. nov. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak akkor figyelek oda, hogy mit csinálok, ha olyan mellett vagyok aki megdobogtatja a szívem. :) Akkor is általában szempillarebegtetés megy direkt, indirekt meg azt veszem észre, hogy amikor zavarban vagyok megvakarom a fejem vagy a hajammal babrálok egy pillanatra és mire észbekapok, hogy ezt csinálom, már mindegy mert rajtam vigyorog az illető..:D
2011. nov. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én ismerem a testbeszédet, nagyon is és szoktam figyelni
2011. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!