Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen BIZTOS jelei vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen BIZTOS jelei vannak, ha egy férfi lehetséges párjaként néz rád? Mik a kezdeményezés jelei?

Figyelt kérdés

Ha nem vagytok még egy pár, nem történt még semmi, de rengeteget beszéltek telefonon és személyesen.


Szerintetek mire érdemes odafigyelni, ami árulkodó lehet?


2011. nov. 9. 16:13
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Direkt nem írtam ki konkrétumokat, hogy ne befolyásoljalak benneteket!
2011. nov. 9. 16:19
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Keresi a társaságod, sokszor megy oda hozzád beszélgetni, kezdeményező. Miközben beszélsz, nézi a szádat, teljes testtel feléd fordul, hogy teljesen rád figyeljen. Beszélgetés közben néha-néha finoman hozzádér. Ha félénkebb, lehet hogy zavarba jön kicsit melletted.
2011. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
És, ha mindez megvan, de soha nem ér hozzám?
2011. nov. 9. 16:21
 4/17 A kérdező kommentje:

JÓ ideje ezt teszi velem. Látom, hogy figyel, ha lát, odalép, megkérdezi hogy mi a helyzet velem? Rámnevet vagy épp teljes komolysággal csak néz a szemembe szó nélkül.

És keres. 3-4 naponta mindig megkeres valamilyen formában. Általában telefonon keresztül.

2011. nov. 9. 16:23
 5/17 A kérdező kommentje:
Soha nem ért még hozzám tudatosan. Egyszer ért a karomhoz a karja, mert közel állt hozzám, de nem tudom véletlen volt-e, mert épp másnak beszélte, és ez hónapokkal ezelőtt volt. Most mondjuk 3 réteg téli ruhában komplikáltabb is lenne. :)
2011. nov. 9. 16:25
 6/17 LadyLee ***** válasza:
Akkor kezdeményezz te, és mindenre fény derül. Ez nem olyan, hogy ha a lakmuspapír pirosra színeződik, amikor a pasi rálehel, akkor biztos bejössz neki. Nincsenek egyértelmű tesztek a dologra - csak az, hogy te lépsz és meglátod, hogy ő hogyan reagál.
2011. nov. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Dehogynem! A nők mindig azt mondják, hogy ezt egy nő érzi és veszi a jeleket. Én azon ritka nők közé tartozom, akinek el kell mondani, mert nem esik le, vagy nagyon nyilvánvaló dolgot kell tenni, mert különben nem értem.


Mindig mindenki azt mondja, biztos kedvel, lépjek én. De milyen dolog ez manapság, hogy a nő kezdeményez? Ez olyan, mintha alkalmatlannak tartanám az udvarlásra és ezzel megbántom, nem?

2011. nov. 9. 16:28
 8/17 A kérdező kommentje:
A kezdeményezés alatt konkrétan mire gondolsz?
2011. nov. 9. 16:28
 9/17 LadyLee ***** válasza:
Hívd el randira.
2011. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Durr a közepébe??? Hát azért ez nem lenne gyenge, tőlem nőtől. Nem gondolod? :)
2011. nov. 9. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!