Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek bátrabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek bátrabb a fiatal csajokkal szemben? Hogyan ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem, hogy félek a csajoktól és a nőktől, de rájöttem, hogy nem teljesen így van. Nem tudom megmondani, hogy miért félek.

Múltkor például mikor érettségi közben WC-re mentem, míg a WC-n voltak addig a folyosón felügyelő fiatal tanárnővel nagyon könnyen beszélgetésbe elegyedtem és hülyéskedtem miközben csendbe kellett volna lenni. Persze, ha pár évvel fiatalabb lenne és nem tanárnő, akkor ilyet nem mernék.

Viszont ez más, mert egy tanárnő nem fog leégetni vagy akármi csak azért, mert nem vagyok jóképü. Egy velem egykorú csaj pedig igen.


2009. máj. 8. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én is félek az ostoba csajoktól, szerintem nem benned van a hiba:)
2009. máj. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egy veled egykorú csaj sem éget le, ha normális..lehetőleg ne a legkihívóbb lányokhoz menj oda.

a férfiak hajlamosak túl magasra tenni a mércét.

2009. máj. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is attól függ, hogy milyen fajtához mész oda. Ha az ordibálós féléhez, akkor nagy eséllyel égsz be, de szerintem (16/L) ahhoz meg nem éri meg.
2009. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!