Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá?

Figyelt kérdés

Manapság tudom hogy ez így működik, de hát élőben vhogy sosem adódnak helyzetek , így neten ismerkedek. bejelöltem egy srácot aki ugyanott lakik mint én viszont mivel írhatnék rá, ami nem nyomulós és nem nézne totál hülyének?:/

köszi:) 15L (természetesen fb..xd)


2011. nov. 9. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
gáz facebookon ismerkedni
2011. nov. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó de az van. love.hu meg ilyen társkereső szarok tele vannak pedofilokkal, myvip lejárt akk itt hol, gykn?-.- most a fb az népszerű most
2011. nov. 9. 20:09
 3/6 A kérdező kommentje:
szomorú de ez van. élőben nem fog a sült galamb a számba repülni
2011. nov. 9. 20:09
 4/6 anonim ***** válasza:
mér neten hogy adódnak helyzetek?
2011. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

engem is szoktak jelölni...eddig egyetlen egy olyan lány volt aki megmodnta hogy azért mert nagoyn tetszel

meg volt vagy 50-100, főleg fiatalabak (13-15a legtöbb, volt egy pár 17-18-19éves is de nem jellemző; mert azok már vagy nagyképűek, vagy égőnek tartják azt ,hogy ilyet tesznek)

nem szoktam mosolyogni rajtuk, meg kérdezem midnekitől, hogy szia miért jelöltél ismerősödnek?

és ugye mit szoktak válaszolni?!

-szia, mé talán baj?!:O:S

-szia, nem tudom

-szia, csak úgy

-szia, mert valahonnan ismerlek

-ha ennyire probléma akkor törölj!:S


mint előbb is emlitettem egy lány volt(velem egy idős), aki megmondta hogy tetszek neki, őt viszaigazoltam, ő is tetszik nekem de mesze lakik, nem szoktunk csak ritkán beszélni


mond meg neki öszintén


F17

2011. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okés köszi:)
2011. nov. 9. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!