Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közvetlen, humoros, kacér lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közvetlen, humoros, kacér lányok?

Figyelt kérdés

Fiúk/Férfiak szeretitek az olyan lányokat akik ezekkel a tulajdonságokkal vannak felruházva? PL: humorba pólyálom a szexuális tartalmú megjegyzéseimet :D vagy kacéran válaszolok, aminek szintén pajzán háttere van :D vagy szimplán csipkelődök, kacsingatok egy pasira. :D

KORT ÍRJATOK!! :D


2011. nov. 9. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha mellette azért kellő komolyságra és hűségre is képes vagy, és normálisan el lehet veled beszélgetni értelmes témákról, akkor igen, szeretem az ilyen lányokat.

20/F

2011. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez csak plusz tulajdonságnak mondtam :) és tudom hol a véglet :D
2011. nov. 9. 20:44
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem nagyon bejön, persze más is fontos, de szeretem, ha valaki nem búvalbélelt és túl prűd..., én is vidám típus vagyok és sok a szexuális megjegyzésem, jó ha egy lány ezzel kompatibilis :)


26/F

2011. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nos akkor igen, ez kellően érdekessé és vonzóvá tehet téged. Jó, ha egy lány nem egy darab faként viselkedik.
2011. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
óh, boldog vagyok ezek hallatán :D hát igen.. nem rám jellemző hogy ülök csendben és várom hogy legyen valami :D
2011. nov. 9. 20:46
 6/10 anonim ***** válasza:
néha jó, van amikor kifejezetten! ha ketten vagyunk és hülyülünk, ironizálunk az alap, de társaságban a komolyságot pártolom.
2011. nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocs, de én nem szeretem az ilyen lányokat... Mert kb. az összes ilyen. Túlságosan kacérak.

Szerény, visszafogott lányt szeretnék, de már sajnos szinte kihaltak.

2011. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint te egy faszékkel is jól érzed magad ;) hát akkor. izlések és pofonok :D
2011. nov. 9. 22:14
 9/10 A kérdező kommentje:
ja és sztem te a ribanc fogalmát kevered;) mert a mondanód eléggé erre hajaz.
2011. nov. 9. 22:14
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha aranyos, akkor igen, jól tud esni. De a legfontosabb, hogy ne mindenkivel csinálja, hanem csak azzal az egy valakivel, akit tényleg meg akar szerezni.


23/f

2011. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!