Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogy reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Először is,ez nem szerelem kategória,de ide raktam, mert ezt nézik a legtöbben. Szóval. Szeretek gördeszkázni(attól még nem tudok jól). De egyedül nem jó,barátnőim pedig nem tudnak és úgyse engedik el őket sehova.Ha a kimennék a Vörösmarty térre,félek ,hogy kiröhögnek,( a bámulást már megszoktam a néniktől,bácsiktól,hogy egyem a pici szivüket :)).Hogyha odamennék vadidegenként így pár deszkáshoz csak úgy cseverészni az úgy szerintem oké,ti mit gondoltok? Valaki nem akar mellesleg írni privibe ,valami talit ,mert így egyedül elég birka vagyok :) 14/L
2011. nov. 9. 22:22
 1/4 anonim válasza:
Én 13 vok hol lax lehetne egy tali ha nem nagyon messze? :P
2011. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Először is, senkit nem érdekel, hogy ide többen irnak:) Ennek semmi köze a szerelemhez. Szerintem a Vörösmartyra ne menj, max a Deákra..(egyem a pici szivedet). Menj oda nyugodtan pár deszkáshoz. Szerintem ne itt beszél meg talit:D Könnyen felkelted a pedofil bácsikák figyelmét:D Kiadja magát vmi deszkás kissrácnak és már mehet is a dolog, aztán elás élve egy erdőben:)
2011. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 aranyoskám ***** válasza:
Bmxes vagyok 18/F ha gondolod keress meg.
2011. nov. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Solarian ***** válasza:
Ezzel az elsővel szóba se állj. Kedvenc témája a farokméregetés. Ha lehet egy jótanácsom az ilyet kerüld el messzire. 17f
2011. nov. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!