Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám alaphelyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám alaphelyzetbe jobb kinézetűvé tenni?

Figyelt kérdés
17/F vagyok és az a gondom, hogy alaphelyzetbe (lankadt állapotban) túl kicsi a farkam. Ez több helyen is ciki, pl. strandon, uszodában, közös zuhanyozáskor a suliba, tornaöltözőbe, stb. Lankadva nincs 7cm, mereven 16cm. Nagyon hülyén nézek ki pl. alsógatyán keresztül is, olyan kicsi lesz a farkam mintha nem is lenne. Mit csináljak? Hogyan látsztathatnám nagyobbnak?
2011. nov. 9. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Minek? Mereven bőven elég a mérete, akkor nem tök mindegy, hogyan néz ki lankadtan? (Amúgy sem tudsz változtatni rajta, úgyhogy mindegy is ezen aggódni.)


Strandon, suliban meg ne egymásét nézegessétek, és probléma megoldva.

2011. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hallod szétröhögtem magam még a cola is kiömlött Xdddddd
2011. nov. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tőrödj bele így is ugyis kicsi a farkad..
2011. nov. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Én még biszexként se nézegetem zuhanyzáskor mások farkát, szóval ez a gondod számomra meglehetősen új.

2. Az uszoda/strand gondot (ha csak nem valamiféle nudihelyekre jársz) megoldja egy jobban kiválasztott alsó.

3. Tornaöltözőben szerintem ne akarj a publikumnak imponálni. Na de ha annyira végzetesen zavar, akkor ugyancsak érdemes valami jobb alsógatyába invesztálni. Színben érdemes talán a szürkét preferálni, mert nem annyira élesek az árnyékok rajta, mint a fehéren, de mégse érvényesül az az összehúzó hatás, mint a fekete esetében.


Ennyit tudok javasolni.

2011. nov. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 _Jessy_ ***** válasza:
Tegyél uborkát a gatyádba, csak vigyázz, hátra ne csússzon, mert akkor nagyon kiröhögnek. Rosszabb esetben a strandról is kitiltanak :D
2011. nov. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
van push-up alsógatya, keress rá a neten. egyébként meg nem mindegy, hogy mekkora. idővel ugyis belátod, hogy nem a méret a lényeg.
2011. nov. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!