Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történ már ilyen veletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történ már ilyen veletek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy nem törődik velem senki(barátokra értem) senki se keres,nem ír rám sehol senki...vannak haverjaim de kevés barátom van,,és azzal a kevéssel beszélgettem is de mostanság már velük se..valahogy olyan mintha elfelejtettek volna és olyan rossz ez így nekem.Nincs kedvem semmihez.Most ez így elég hülyén hangzik de remélem értitek.Kérdésem az az lenne, hogy voltatok e már ilyen helyzetben vagy történt e már ilyesmi veletek ? Köszönöm a válaszokat !
2011. nov. 9. 22:38
 1/5 anonim válasza:
Igen ilyenkor a legjobb megmondani nekik hogy te eggyáltalán a barátom vagy vagy nem? Ez mindig bejön
2011. nov. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Volt már, de szerintem majdnem mindenkinek. vagy nem?:D
2011. nov. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán nem azt kéne várnod, hogy valaki rád irjon, hanem néha te is érdeklődhetnél;)
2011. nov. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez velem is igy van mostanság...ráadásul legjobb barátnőm másik városban jűr egyetemre és ritkán jön haza...múlt héten irtam neki, hogy mikor jön haza...azóta se válaszolt...pedig szükségem lett volna rá...és lárram fent párszor azóta FB-kon, smsekre meg egyáltalán nem válaszol...emiltettem már neki, hogy törödhetne velem ő is kicsit, mert amikor találkoztunk akkor is újabban mindig csak róla volt szó...egy hónapig kb többet figyelt rám, de azóta újra minden úgy megy ha én nem keresem őt ő se engem :S keress új barátokat,nehéz de lehet....vagy ha vannak régi gyerekkori barátaid próbáld velük újra felvenni a kapcsolatot :)
2011. nov. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
volt...
2011. nov. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!