Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kimarad (t) a fiatalságombó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kimarad (t) a fiatalságomból a bulizás, kocsmázás, discozás, az kihat majd a későbbi életemre?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy esetleg később fog érdekelni?

Most 21 éves vagyok, és sem most, se eddigi életem során nem vágytam arra, hogy bulizzak, menjek a többiekkel. Nem vagyok antiszociális, nyitott vagyok és mindenkivel szívesen elbeszélgetek, de valahogy soha nem vonzottak ezek a dolgok, pedig próbáltak már elhívni. 1-1 helyre el is mentem, de úgy éreztem, hogy ez egyáltalán nem nekem való.


A normális válaszokat előre is köszönöm!

21/L


2011. nov. 10. 00:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Egészen pontosan ugyan ez volt nálam is :) Ugyan ez vagyok én is. És szerintem még sokan a gyk-n.

A kérdésedre válaszolva: igen.

Ki hat a későbbi életedre. Hogy pozitívan vagy negatívan azt csak te tudhatod. :)

Én bizony simán el tudom képzelni, ha annó a kockulás helyett a bulit meg az ivászatot választottam volna, akkor most kb sehol sem lennék :) Viszont szűkebb is a baráti köröm. De azok egytől egyik rendes emberek. Szóval én sok hülyeségtől megóvtam magam ezzel, de néha a kicsi lelkem mélyén talán bánom. Talán nem :D Mikor hogy...


Amúgy mi a kérdésed oka? Tartasz valamitől?


21F

2011. nov. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez vagyok én is, csak 22évesen és fiúba. Én is gondolkodtam már ezen. Szerintem kihat méghozzá negatívan. Azt szokták mondani, hogy fiatalon kell kiélni magunkat, különben majd "idősebben" fog ránk törni, mikor már a családdal kéne foglalkozni. És én ettől félek nagyon:( 22F
2011. nov. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 .:Laci:. ***** válasza:
66%

szerintem nem fog kihatni ha tudod kezelni a helyzeteket. és igen nagyon sok minden rossztól megóvtad magad azzal, hogy nem mentél, én sem mentem és még sokan nem mennek, van aki meg még öreg fejjel is megy, egyénfüggő. nem vagy egyedül azzal, hogy nem jártál


én sem jártam el bulizni, 1x mentem csak be egy szórakozó helyre akkor azért mert az akkori kedvenc zenészem ott lépett fel, elmentem, ittam pár sört aztán mikor már nem bírtam tovább haza jöttem, nem volt semmi bajom se a tömeggel meg ilyenek csak nem az én világom. lehet ha elmentem volna most lopnék csalnék hazudnék lenne 5000 ismerősöm facebookon és ebből ismernék rendesen max 5-öt. nem érzem azt, hogy kimaradt valami az életemből persze rossz volt mindig úgy lemenni cigizni órák közbe, hogy a többiek mindig csak a bulikról beszéltek én meg nem tudtam hozzá szólni mert nincsenek tapasztalataim ilyen téren, kirekesztettnek éreztem magam sok éven keresztül de ez van én ilyen voltam, más elfoglaltságot találtam és a pénzemet más hülyeségre költöttem amitől ugyan úgy nem haladtam 1-ről a 2-re. most 20 éves vagyok szüleimmel élek még de félig külön félig nem, májusban lesz munkám és amint lehet elköltözök itthonról, valószínű, hogy ha eljárok bulizni akkor a pénzem töménytelen mennyiségű alkoholba fektetném és még 10 évig anyámék nyakán lennék, így viszont felfogható spórolásnak is, hogy a saját életemet minél hamarabb elkezdhessem :D ja és volt elrettentő példám, igaz nem olyan rég, de ez csak megerősített abban, amit amúgy is tudtam, hogy az ilyen helyeken sosem lehetsz elég biztonságban, nem tudhatod kire milyen hatással vannak a piák meg a drogok...nemrég a boráros térnél sétáltunk barátnőmmel egy szombat este a duna parton és láttunk 2 gyereket az egyik nagyon be volt szívva magáról nem tudott, a kisujját nem bírta megmozdítani és a barátja aki nekem józannak tűnt vagy legalábbis beszámítható állapotban volt próbálta vonszolni a magatehetetlen barátját, nem sikerült neki és hát a mentő jött értük...nem mi hívtuk a mentőt, valaki más, valószínű nem is hívtam volna, számomra az ilyen ember nem ember csak egy kolonc a normális emberek nyakában akiből sosem lesz rendes ember, a tudatmódosító szerektől és majd állambácsi pénzén járhat elvonókra meg mindenféle kezelésre, hogy valahogy életben tartsák és folytathassa ott ahol abba hagyta...és mint tudjuk állambácsi a mi pénzünkel gazdálkodik, nem szeretnék egy olyan jövőben élni ahol az adómat ilyenekre költik miközben meg a létfontosságú műtétekre amivel kisgyerekek és dolgozni tudó és akaró emberek életét meg lehetne menteni...és mielőtt még valaki álszentnek titulálna, alkoholt ritkán iszok csak különleges alkalmakkor, dohányzom amit szeretnék abba hagyni, drogok közül csak a füvet próbáltam ki 1x, de nem nyerte el a tetszésem a fél óra jó kedvel és az egész napos levertséggel...


20F

2011. nov. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

01:35:

Részben egyet értek. Én azért nem szoktam általánosítani, mert az én barátaim is mentek rendesen bulizni, és bizony keményen odatették magukat. Sportot csináltak a pia+fű mennyiségéből. Ennek ellenére az életemet rájuk bíztam volna, mert nagyon rendes emberek. Bár ez nagyon ritka eset. Ma már szinte mindegyikük kinőtte ezt az életmódot, tisztességes dolgozó emberek :)


Csak azért mondom, hogy ne legyen ennyire rossz véleményed ezekről az emberekről. Nem mindegyikük lesz dorgos, alkesz, léhűtő sz@rdarab.


Persze azért én sem vagyok 100% prűd... Volt részem a fűben, és világi sz@r élmény volt :D Olyan okádtam tőle, hogy a mai napig el se hiszem. Egyszer voltam berúgva rendesen akkor dettó ez volt. Soha többet nem kell egyik sem. A pia max nagyon nagyon mértékkel.

Dohányzás maradt meg nálam, de mértékkel. Kevesebbet szívok mint régen. Közeljövőben pedig igyekszem a nullára redukálni :)

Viszont ezek az apró negatív élmények segítettek, hogy olyan legyek aki vagyok. Hibáiból tanul mindenki.

2011. nov. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 .:Laci:. ***** válasza:
én a fűtől nem hánytam :d bár kedves ismerősöm akivel szívtuk csak utána szólt, hogy remélem nem hányod össze magad, mondom mér? hát mer elsőnek szívod és sokan összehányják magukat...aztán nem lett semmi csak egy fél órát röhögtünk megállás nélkül reggeli közben mikor a gyakorlatos tanárom meg a tanműhely igazgatója 10 m-re volt tőlük és nem győztek ránk szólni, hogy kicsit halkabban...de aztán mikor elmúlt a röhögő görcs és végre le bírtuk nyelni a falatokat kezdődött a levertség, nagyon nehezen akart eltelni az a nap...nem általánosítok, nekem is vannak olyan ismerőseim akik drogoznak mikor buliba mennek de ennek ellenére tartom velük a kapcsolatot és bármikor oda állnak mellém segíteni ha kell, de ez a ritkábbik eset, mértékkel bármit elnézek szinte, de mikor úgy beszív valaki, hogy magáról nem tud és a barátja próbálja menteni az életét azoknak mentőautó helyett egy kivégző osztagot küldenék, még jobban járna a társadalom ha nem költenénk sok százezreket az ilyen emberek megmentésére, hogy a következő buliban folytasson mindent ott ahol abba hagyta...és nem mellesleg barátnőm is régebben sokat füvezett, elmondása szerint napi 1 gramm elment, aztán leállt vele mikor már nem érezte jónak mert megszokta a szervezete, azóta is tiszta szerencséjére :)
2011. nov. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos jutott a bulikból,bandázásból,füvezésből elég sok.De ha vissza pörgethetném az időt,akkor bizony inkább otthon ültem volna.S olvastam volna egy jó könyvet.De sajnos ezt már vissza csinálni nem tudom.Kedves kérdező nyugodj meg,nem sokat veszítesz azzal,hogy nem jársz bulizni stb.Normális ember marad belőled.
2011. nov. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Szokták mondani, hogy "fiatalon kell kiélni magunkat", így vetődött fel bennem a kérdés.

Ha pl. most valaki azt mondaná, hogy márpedig az egész életedet tönkre teszed azzal, hogy nem mész bulizni, akkor sem tudnék most elmenni sehova, mert egyszerűen nem érzem jól magam. Egyébként nem is vagyok otthonülős típus, mert nem nagyon tudok leülni egy helyre és ott lenni órákig. :))

2011. nov. 10. 09:21
 8/17 anonim ***** válasza:

én viszonylag későn, 18 évesen :D kezdtem el bulizni, úgy kb 20 éves koromig szinte minden hétvégén mentem. aztán bekerültem az egyetemre, itt még keményebbek a bulik....itt fél évig vagy kicsit tovább csináltam, aztán most már úgy döntöttem hogy nekem elég. már nem tudom annyira élvezni. idegesítő hogy ott minden lány meg pasi görcsösen szerezni akar magának valakit, ráadásul csak 1 éjszakára.

persze néha most is elmegyek kb havonta-2 havonta 1x (inkább barátnőu unszolásra), de már ritkán jövök úgy haza hogy húdejó buli volt :D


ha a bulizás nem a te világod, akkor nem maradsz ki semmiből, mivel nem éreznéd jól magad és azokkal az emberekkel sem nagyon tudnál mit kezdeni

2011. nov. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én eddig nagyon ritkán voltam bulizni. Nyár elején voltam egy házibulin, ami reggelig tartott, és rengeteget ittunk, a másnap pokol volt. Ezen kívül kétszer voltam koncertem. KB ennyi volt az elmúlt 3 év bulizása a számomra. Lehet, hogy ez később majd vissza fog ütni valamilyen formában, de szerintem sosem késő bepótolni, legalábbis nekem nem :D hogy te hogyan tervezed az életed, azt nem tudom, de számíts rá, hogy valamikor ez neked is hiányozni fog.
2011. nov. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
amugy 19 éves vagyok
2011. nov. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!