Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hülyeség, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyeség, hogy ezen stresszelek és talán ezzel cseszem el a dolgot?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, egy ideje úgy érzem, keresi a társaságom, közeledik. Én hülye viszont mindig mással beszélgetek.


Egyszerűen nem merek a közelében lenni. Félek, hogy rám néz és meglátja, hogy nem is olyan hibátlan az arcbőröm vagy nem is vagyok olyan csini és kiábrándul. Nem merek a szemébe nézni, inkább kerülöm, ha látom, de oda vagyok érte.


Nem vagyok komplett tudom, de mit tegyek? :) HOgyan küzdjem ezt le magamban? Ha beszélek vele, nem jönnek a gondolataim, borzasztó. És a poén, hogy felnőtt nő vagyok, 23 éves. :) :)


2011. nov. 10. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1. ha sok baráttal veszed körbe magad azzal csak a fiú dolgát nehezíted meg

2. senkinek sem tökéletes az arca. neki esek aaz egyik ember arcának egy nagyítóval biztos találok valamit :)

3. nem mindenki a külsőre hajt mert lehet jó a csomagolás ha a termék selejt :)

+. ha az ember egy életre keres társat akkor a szépség egy idő után elszáll és akkor már csak a természete marad :)

2011. nov. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én ezt tudom, és így is gondolom. De ő egy mindenki szerint nagyon jóképű férfi, és én nem tartom magam szép nőnek, átlagosnak. És úgy érzem, nem vagyok neki elég jó.
2011. nov. 10. 16:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Õ neki igy tetszel, ha keresi a tarsasagodat, felejtsd el ezt a buta szokasaidat. Biztosan azért hajt rad, mert tudja, hogy az arcbõröd nincs rendben.
2011. nov. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szerintem ezt hadd döntse el ő!

ne a félelmeid irányítsanak.én is ilyen voltam,de leküzdöttem!

2011. nov. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem az arc a lényeg. Nem vagyok egy cicababa, nem sminkelek, sportos vagyok. Nem hiszem el, hogy rám esik egy ilyen férfinak a választása.
2011. nov. 10. 16:20
 6/12 anonim ***** válasza:

jaj Istenem felejtsd már el ezt a hülyeséget!

fogd fel,h érdeklődik irántad ergó TETSZEL NEKI,HA ÁTLAGOS VAGY HA NEM!!!!

2011. nov. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Rettegek attól, hogy még jobban megszeretem, mert már így is elérte. És akkor döbben majd rá, hogy mit keres ő egy ilyen nő mellett, amikor cicaba párja is lehetne, és ott maradok egyedül, szenvedve, mert szeretem. :( Ezt nem akarom, nem akarok fájdalmat. Nem tudom honnan jön ez, talán abból adódik, hogy a volt párom megcsalt, és nincs semmi önbizalmam.


Olyanokat gondolok, hogy követtem el baromságot, amiből nem csodálkoznék, ha azt hinné, nem kedvelem. Gondoltam, helyrehozom, elmondom, hogy mit érzek. De képtelen vagyok, mert attól félek, hogy majd azt gondolja, te jó ég, mit akar ez a ronda nő tőlem?

2011. nov. 10. 16:25
 8/12 anonim ***** válasza:

menthetetlen vagy úgy látom!

egyébként meg nincs az a párkapcsolat,amiről már az elején lehet tudni,h örökké fog tartani!

benne van a pakliban,h esetleg nem fog működni!

éés akkor mi van?!fognak még csalódások érni az életben,de ez ilyen dolog!

na idefigyelj kisanyám szedd össze magad és ne rinyálj!

inkább tudasd a pasival,h a szimpátia kölcsönös!

élvezni kell az életet,nem pedig megfutamodni előle!

(Jesszusom,mekkora közhelyek,de igazak valamelyest)

2011. nov. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Te lökött egy tyúk vagy, de nagyon jó fej! Kössz, feldobtál, és ezt a mondatot bóknak szántam némi poénnal fűszerezve. De érted te szerintem a lényeget. :)


Köszi!

2011. nov. 10. 16:51
 10/12 anonim ***** válasza:

érdekes,már nemegyszer illettek ezzel a jelzővel!

nem lehet véletlen!:)

remélem megfogadod a tanácsainkat!hidd el,megéri!;)

nagy kalappal!

2011. nov. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!