Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hátrányt jelent, ha pár évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrányt jelent, ha pár évvel fiatalabbnak nézek ki?

Figyelt kérdés
Húsz éves vagyok, de kb 15-nek nézek ki, ezt mondja mindenki. Biztos azért, mert alacsonyabb vagyok az átlagnál és az arcom is kislányos. Szerintetek ez hátrány pasizás szempontjából? Mármint a velem egyidősek fiatalabbakkal kellene járjanak elméletileg, így nekem valami 23-24 évessel kellene, de az a probléma, hogy nem is imerek ilyen idős fiúkat. Mindig is jobban kijöttem a saját korosztályommal meg a fiatalabbakkal.
2011. nov. 10. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:

1: "Mármint a velem egyidősek fiatalabbakkal kellene járjanak elméletileg, így nekem valami 23-24 évessel kellene" ezt honnan veszed? Egyáltalán nem szabályszerű, sőt...

2: nem, nem hátrány ha fiatalabbnak nézel ki, csak esetleg furán jön ki, ha a személyiddel kell bizonyítanod, hogy 20 vagy. :)

20/F

2011. nov. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, azért írtam oda, hogy elméletileg, mert nem szabályszerű... szerintem még ahhoz is személyi kellene, hogy alkoholt vegyek :))
2011. nov. 10. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ismerkedj csak korodbeliekkel, ha jól kijösz velük. :)
2011. nov. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia! én 21 vagyok,de évek óta nem néznek többnek 16nál, bár egyszer egy bálban már néztek 18nak.Szerintem nem hátrány engem 13-14 éves korom óta minden korosztályból megnéznek,felakartak szedni,bár a vőlegényem 20 éves mert valahogy a korosztályom vonzóbb,mint az idősebbek,bár volt már 30 éves barátom,de nem jött be a dolog,neki már más volt fontos mint nekem. Hidd el jobb ha fiatalabbnak néznek,én mindig azt mondom,hogy 30 évesen majd azt fogják tőlem kérdezni mikor lesz a ballagás :D
2011. nov. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem sem néznek 18-nak sem, ezért sokszor kérik a személyimet is, ha piát veszem például.


165cm magas vagyok és 53kg, sajnos nem vagyok valami férfias testalkatú. :/


22/F

2011. dec. 28. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!