Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami, amivel el lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami, amivel el lehet érni, hogy szerelmes legyen egy tipikus nőcsábász pasi?

Figyelt kérdés

Tudom a kérdés így furán hangzik, de olyan viselkedési formákra gondolok, amitől a pasi úgy érzi, hogy te nem egy vagy a százból, hanem érdemes veled komolyabban is foglalkozni.

Bunkó hozzászólásoktól persze kíméljetek.


2011. nov. 10. 16:38
1 2
 1/11 Vicuska87 ***** válasza:
100%
Szerintem nem!
2011. nov. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem!
2011. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Te nőcsábász pasira akarsz hajtani? Ne tedd, csak egy numera lennél neki! Ez egy lánynak sem éri meg. Intelligens pasira startolj aki nem nőcsábász és nem kell félned attól, hogy más felé fog leskelődni, ha meglát egy nálad szebb nőt.
2011. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem.
2011. nov. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen srácnál az lehet hatásos ha érzi hogy "harcolnia" kell érted, ha összejön a dolog és ha szerencséd van akkor megváltozik,bár nem hiszem, és lehetséges hogy meg fog csalni, tudod róla hogy nőcsábász így bizalmatlan lennél ha kapcsolatba fogsz vele, azzal meg már el is van temetve az egész, gondold át, hogy mit szeretnél
2011. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én sajnos mindig az ilyeneket fogom ki..

még nem jöttem rá hogyan lehetne "megfogni", de szerintem sehogy, majd az idő múlásával rá jönnek hogy nekik is kell a szerelem

2011. nov. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
sajnos ilyen válaszokra számítottam, persze ezt a szívem mélyén én is tudom...
2011. nov. 10. 16:51
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Azt ne mond, hogy a szíved mélyén, mert a szívnek ehhez semmi köze. Pláne ahhoz nem, hogy neked csak a külseje tetszik a pasasnak, ami egy intelligens nőnél nem ennyire számítana. Ez az agyadban dőlt el, hogy tetszik neked, csak a külseje tetszik és semmi más. Ez szimplán felszínes buta dolog a részedről, semmi köze valószínűleg a szerelemhez.
2011. nov. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ha nem bízol benne, akkor az egésznek annyi, de viszont egy ilyen srácban megbízni felelőtlenség :S
2011. nov. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vállalj be többet az ágyban mint a "többi száz"...
2011. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!