Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Kamasz-szerelem"! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Kamasz-szerelem"! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves leány vagyok,nyolcadik osztályos tanuló.

Még a tavalyi tanévben beleszerettem egy 14 éves fiúba(akkor hetedikes voltam,ő nyolcadikos...tehát ő egy évvel idősebb nálam). Elmondom hogy "láttam meg"(ha valakit érdekelne...):

Az iskola "étteremben" ültem az asztalnál,ő a mögöttem lévő asztalnál ült(,de akkor még nem voltam belé szerelmes..). Odanéztem,ő is nézett rám,és"gyengéden/enyhén"mosolygott.Szerelem volt első látásra...:). Megláttam,és egyből bele szerettem.Ez volt úgy Februárban.Minden nap,amikor láttam,a boldogsághormonok csak úgy repkedtek bennem.=)Leírhatatlan.:D

Amikor mentem haza a suliból,nap mint nap az előttünk lévő háznál ült.(A szomszéd házban lakik az egyik barátja...)Szóval ült minden nap,és várta,hogy odaérjek,amikor a szemébe nézek elmosolyodunk mindketten.Ez így volt (hááát úgy) tavasszal,szinte minden nap.:D

(Óóó úgy szeretném látni azt az ari arcát...^^)

Eljött a ballagás napja. :j. (Nyolcadikos volt,tehát ő is ballagott.) Nálunk úgy van kialakítva,hogy a ballagók felmennek egy "emelvény(szerű)ségre",és ott állnak az ünnepség végéig.Végig engem nézett... >< <3 :)

Nyáron talán egyszer láttam...talán...D:sajnos...:(

Aztán jött az ősz,az iskolakezdés.Ő elballagott,én maradtam az általános suliban...Szeptemberben láttam sokszor(a haverja háza előtt,a szomszédháznál..[tudjátok,amit írtam XD]).Azután jöttek a "hidegek"(másképp nem tudom írni..xd,) az október,november,azóta nem láttam...:/

Ez az utca,amiben lakom,ez vezet az ő házuk utcájának az utcájához.Egyszer el fogom "csípni",de akkor mit mondjak neki?Vagy,vagy hogy tudnék vele máshogy beszélni?(telefonkönyv>telefon kizárva,mivel a vezetékneve igen elterjedt ebben a városban...)

Vagy hogyha találkozok vele valamikor véletlenül,akkor mit mondjak?((Meggyőződésem hogy tetszek neki...))

Mert simán azt hogy:"Szia heló,én nekem Te igazán bejössz,és gondolom fordítva is így van...!"-ezt nem igazán mondanám...:D Na mit mondjak?Légy/Legyenek szíves/szívesek tanácsot adni!:) =)

Kéérem! És bocsánat hogy ilyen hosszú!><

14/L


2011. nov. 10. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Bocsi nem tudok válaszolni mert untam elolvasni.

ne irj ilyen sokat...

2011. nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt tudod van az a facebook nevezetű dolog:D Másrészt meg ha találkozol vele akkor csak sétálj vele és térj rá a témára hogy "amúgy tök kedves srác vagy szerintem összeillenénk..."
2011. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kérdezhetnél az új sulijáról:))
2011. nov. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Egyértelmű Twilight-szindróma
2012. febr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos történet. :)

Ha ismersz/ismertél az osztályukból valakit, akkor tőle is megkérdezheted, hogy hívják a srácot.

De ha tudod, hogy melyik utcában lakik, akkor a telefonkönyvből a vezetékneve alapján kikeresheted! :)

És igen, az új iskola jó téma, pl. odamész hozzá, és megkérdezed, milyen a suli, mert lehet, hogy te is oda szeretnél menni továbbtanulni, vagy valami hasonló, rávezető szöveg.

Sok sikert! :)

15L

2012. márc. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,de sajnos már tárgytalan...:)
2012. márc. 17. 13:33
 7/10 anonim ***** válasza:
miért az?
2012. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A legjobb barátnőmnek tetszik a fiú,és hát ő ismeri is és barátok is"átengedem" neki,szóóval ez a helyzet.:)
2012. márc. 18. 11:38
 9/10 lacika969696 válasza:
Ne enged at mert akor gyenge vagy kuzdj a fijuert!
2012. ápr. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem elősször is próbálj meg vele össze barátkozni akkor már tudni fogod a számát,hogy miket szerete meg ismerheted közelebrő és úgy már könnnyebben ki alakulhat köztetek valami..
2012. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!