Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan titkoljak le lányokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan titkoljak le lányokat?

Figyelt kérdés
20 éves végzős vagyok, és a suliból elég sok 15-16 éves írogat, meg jeleket ad, hogy tetszem nekik. Vannak akik nem néznek ki jól, viszont pár nagyon is adható. Viszont (most gecí vagy, vagy nem) barátnőnek nem kellenének, úgymond inkább csak a kedvem tölteném rajtuk. De ezt rendkívül nehéz, hiszen idővel fel fog tűnni neki, hogy nem vállalom fel sehol, mint a barátnőm, semmilyen ismerősnek nem mutatom be, stb. Ezt illetően szeretnék pár tippet kérni.
2011. nov. 10. 17:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
jav: most LEHET gecí vagyOK, vagy nem
2011. nov. 10. 17:49
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
15-16 évesekkel büntethető lennél. Ne tedd, még visszaüt.
2011. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem keress értelmes barátnőt, ja és hogy őszinte legyek g*ci vagy

18/L

2011. nov. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 LadyLee ***** válasza:

"kedvem tölteném rajtuk"


A Szinuhéban fejezték ki mindig így a szexuális együttléteket (amiből azért volt egy pár a regényben).


De egyébkétn szerintem is idősebekkel próbálkozz, 18 felett. És legyél őszinte, mondd meg, hogy csak ennyit akarsz.

2011. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"15-16 évesekkel büntethető lennél. Ne tedd, még visszaüt."


Ez nem igaz, 14 év alattiak miatt kaphatnék büntetést.


"Szerintem keress értelmes barátnőt, ja és hogy őszinte legyek g*ci vagy "


Az a baj, hogy úgy barátnőre nem vágyom. Inkább csak a férfiszükségleteimet szeretném kielégíteni.


"De egyébkétn szerintem is idősebekkel próbálkozz, 18 felett. És legyél őszinte, mondd meg, hogy csak ennyit akarsz."


Ez meg lehet, hogy az én sekélyességem miatt van, de a korombeli lányoknak nem kellek. Igaz, hogy más korombeli fiúk sem. Az összes korombeli lánynak 22-34 éves barátaik vannak. Amikor én voltam 16, akkor is elvitték a 20 évesek a csajokat, most én is ezt teszem.

2011. nov. 10. 18:00
 6/14 anonim ***** válasza:

"Ez nem igaz, 14 év alattiak miatt kaphatnék büntetést."


Nem, miattuk *mindenképp* büntetést kapnál. 15-16 évesekkel csak akkor, ha elmúltál 18.


"Az a baj, hogy úgy barátnőre nem vágyom. Inkább csak a férfiszükségleteimet szeretném kielégíteni."


Ismerkedj meg Tenyér úrhölggyel, no meg 5 szolgálójával ;-) De viccet félretéve, 18 felett keress valakit, aki szintén megelégedne egy fizikai kapcsolattal. Vannak ilyenek.


"Ez meg lehet, hogy az én sekélyességem miatt van, de a korombeli lányoknak nem kellek. Igaz, hogy más korombeli fiúk sem. Az összes korombeli lánynak 22-34 éves barátaik vannak. Amikor én voltam 16, akkor is elvitték a 20 évesek a csajokat, most én is ezt teszem."


Tehát az önbizalmad alig létezőnek mondható. Ez nem baj, fog az javulni még, de ne a 15-16 évesek kárára tedd, mert ok, elviszed őket egy körre, majd ott hagyod őket - szerinted az nekik milyen lesz? Hm? Vagy nem érdekel, hogy most te lennél a "hülye idős?"

2011. nov. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mondd meg a lányoknak hogy ennyit akarsz tőlük, ha benne vannak akkor tedd azt amit jónak látsz, de mindenképp közöld velük előtte

Bár szerintem ilyen idős lányok bele fogják élni magukat,hogy lefekszenek veled aztán minden jó lesz,mert velük maradsz, úgyhogy szerintem ez nem lenne jó ötlet, idősebbet keress

2011. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ekkora f@szfej ne legyél.
2011. nov. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

[link]


Ne akarjatok pedofilnak beállítani, mert nem vagyok. Elég csak ránéznetek a táblázatra.


Idősebbet meg nem próbálok meg keresni. Régen szerintem én voltam a legelvakultabb követője annak az elvnek, hogy velem egykorú barátnőm legyen. Egyszerűen nem működik. Legalábbis nálam nem működött. Amúgy nincs kevés önbizalmam, mert akkor nyilvánvalóan észre sem vettek volna ezek a lányok, hiába vagyok idősebb náluk, a kor nem feltétlenül elég.

2011. nov. 10. 18:21
 10/14 anonim ***** válasza:

Elnézést, valóban rosszul emlékeztem a törvényre. Ettől még nem lesz kevésbé gáz, szerintem. Te korodban 5 év korkülönbség lefele igenis sok. Ha te nem így látod, meggyőzni úgy sem tudlak.


Másfelől, ha belenyugszol abba, hogy nem működik a veled pontosan egykorú lányokkal, akkor keress 1-2 éves tartományban valakit. De csak mert így könnyebb, mert így szádba repül a sültgalamb... Ez rólad mond el sokat.

2011. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!