Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy beszélgetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy beszélgetést a szerelem irányába terelni, hogy ne legyen feltünő?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Tudom, hogy kedvel a férfi, szeretném a beszélgetést arra terelni, mert tettem egy olyan megjegyzést, amit félre értett és azt hiszi közömbös nekem.

Szeretném valahogy arra terelni a témát, de ne legyen gyanús, és beszélgetni a szerelemről, párkapcsoaltokról, hogy hátha kettőnkre térünk.


2011. nov. 10. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szép az a fa,szerelmes vagyok beléd.
2011. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Na jó,akkor kezd így:Sokat gondolkodtam rajtad..meg rajtam,szóval kettőnkről.Szerintem összeillenénk.
2011. nov. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem teljesen releváns, de erről az a vicc jut eszembe, hogy:


"- Áááá, ne, ne beszéljünk állandóan csak a szexről. Beszéljünk másról, mondjuk a zenéről.

- Jó. Csináltad már zongorán?"


:-) Amúgy, ne titkold el, hogy tetszik neked. Ha nem vak, a metakommunikáció elárulja neki, hogy mi az ábra. Konkrét beszédtéma pedig lehet akármi. A legegyszerűbb talán az "és neked milyen lányok jönnek be?" kérdés, némi mosollyal az arcodon.

2011. nov. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, igen, de soha nem mondta ki,hogy kedvel, csak úgy érzem próbált nekem egyértelmű jeleket küldeni, de én hülye vagyok meg vak és nem dekódoltam időben. Most egy ideje nem beszéltem vele, nem akarok ajtóstól a házba rontani.
2011. nov. 10. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:

"hülye vagyok meg vak és nem dekódoltam időben."


:DDD Jól jár veled a krapek,ne hidd azt,hogy minden elveszett.Elég egy kis szikra,aztán lobban a szerelem,legyél vele őszinte!Ilyen szöveggel nincs az a férfi,aki nemet mondana.:D"Dekódoltam"-haláli.:))

2011. nov. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) :) :) :)
2011. nov. 10. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!