Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány, akinek én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, akinek én tetszettem előtte kb.3 hónapig. Viszont akkor ő még nem tetszett nekem. Szerep váltás történt :/ Történhet még olyan hogy újra keresni fog a lány?

Figyelt kérdés

Amíg én tetszettem neki, nekem az ő lány testvére (Lilla a neve..írok nevet mert összekeveredtek) tetszett...És ahogy telt-múlt az idő, a testvérével (Lilla) valamin összevesztem és pár nap alatt már nem is hiányoltam, és nem is szeretnék vele kapcsolatot még akkor se ha lehetnék vele...Most az a gond jött fel, hogy a Lilla testvére tetszik (akivel előtte nagyon jó barát voltam/vagyok és ő engem többnek akart mint barátnak, egész 3 hónapig szenvedett azzal hogy nekem a testvére tetszik és még 2szer volt is valami köztünk, csak úgy egy éjszakára, szóval nagyon rosszul eshetett neki), és most ahogy közöltem vele hogy azon kaptam magam hogy valamiért bejön nekem, ő azt válaszolta hogy sajnos már késő, sokáig próbálta elfogadni hogy csak barátnak tekintem, és hogy nem lesz semmi és végül sikerült neki...most ez van, hogy cseréltünk...Én már nem jövök be neki, nem álmodozik hogy velem legyen kapcsolatban..én meg igen :(

A nagy kérdésem ebből az, hogy előfordulhatna az hogy valamennyi idő után újra bejövök neki?

Annyira szar érzés amikor végig rád várt valaki akit (mostmár) értékesnek tartasz, a szemed előtt volt 3 hónapon keresztül, és más lányért futkároztál akinek nem jöttél be soha (Lilla)...:((( És most hiába jön be, ő már nem így érez irántam :( Változhat ez az ő esetében? vagy már soha nem fog ilyenre gondolni velem? :/


2011. nov. 11. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a lányt!


Nagyon kellemetlen szituációba kerülnétek mind a hárman, ha együtt járnátok, és a vége úgyis a szakítás lenne, mert nem bírná féltékenység nélkül. Gondolj már bele,ez durva!


22/L

2011. nov. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem értetted a kérdésemet...semmi köze nincs már a Lillának hozzám se nekem hozzá...engem az érdekel hogy a csaj akinek tetszettem (Lilla testvére) fogok-e újra tetszeni neki, van e rá esély...mert most ő nagyon bejön :S
2011. nov. 11. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszett,de még nem tudta,hogy a másik már akkor is volt amikor még másik sem tetszett előtte tudta ő is de nem jöttbe-sőt,kiment:))
2012. aug. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!