Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem engem egy nő se fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem engem egy nő se fog igazán szeretni, vagy egyáltalán férfi számba venni, hogy szüntessem meg ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Mivel még egy nővel se voltam soha semmilyen módon, el sem tudom képzelni hogy valaki folyton rám gondolna. Hogy az én arcomat, az én testemet tartsa a megfelelőnek. Mikor látok egy lányt akkor eszembe jut hogy miért pont én kellenék nekik mikor annyi jó pasi van.

Tudom hogy nem vagyok jó pasi, de azt is tudom hogy nem vagyok ronda, mert neten keresztül mondták már nekem páran. De még se tudom elképzelni, hogy valaki külsőleg belsőleg egyaránt elfogad és vonzónak tart. Nem vagyok csendes típus de vad idegenekkel élőben egyszerűen képtelen vagyok ismerkedni. Baráti köröm meg túl kicsi hogy onnan ismerkedjek.

Egyre jobban igénylem a szeretetet, meg is olyan lehetetlennek tűnik az egész. Mindenki csak azt mondja hogy ismerkedjek meg majd jön az úgy is.

De amíg elképzelni se tudom addig úgy érzem ez reménytelen.

21/f


2011. nov. 11. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ismerkedj nyugodtan, mert nem azon múlik, h el tudod-e képzelni. Ha nem vagy jóképű, akkor nehéz dolgod lesz ugyan, de ha ronda se vagy, akkor nem lehetetlen.
2011. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ismerős, pont ugyan ez van velem is.


De mégis, őszinte véleményed szerint, hogyan tudod megszüntetni ezt az érzést? Tudom, hogy tudod. Én is tudom. Gyáva vagy. Ilyen fórumon feltenni egy ilyen kérdést, gyávaság.


De ha tényleg nem tudod a választ, íme:

- Öngyilkosság

- Barátnő szerzés


De ha halálra dolgozod magad vagy olyan hobbit találsz ami teljes egésszében eltereli a figyelmed, azzal még kihúzhatod egy ideig.

2011. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem önmagaddal kell tisztába jönnöd és elfogadni olyannak magadat, amilyen vagy. Nem vagy ronda, de lehet, hogy páran jobbak nálad, így mondhatnád azt, hogy átlagos vagy, de mégsem, mert minden ember egyedi.)

Az önbecsülésedet kellene helyre tenni és el kell fogadni, hogy rád is vár valaki. Az ember társas lény, jó hogy igényli a szeretetet.

Találj valami olyan elfoglaltságot, amiben ki tudsz teljesedni.

2011. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt nézem, hogy a legrondább, legnyámnyilább, legszerencsétlenebb férfiaknak vannak barátnőik. Nem ezen múlik. Hanem a számok törvényén. Mert van olyan nő, aki pont olyat keres, mint Te vagy! A gond, hogy csak akkor találod meg, ha rengeteget mozogsz. Egyfolytában mozgásban kell lenni! Társaságról társaságra járni, az utcán nyitott szemmel, tánciskolák, klubok, teljesítménytúrák, sörözés etc. meg ne állj, házibulik, elegyedj szóba akivel csak tudsz és tartsd nyitva a szemed, és ne akarj annyira barátnőt. Egyszer csak ott fog állni előtted egy, és nem lesz több kérdésed! De mozogni kell, nem kell erőltetni, mert egyszercsak ott lesz és tudni fogod, hogy ő kell Neked.
2011. nov. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

gyávaság? talán, de az igazság az hogy kevés a lehetőség, suliba semmi, onnan este haza, nincs olyan szituáció amiben tudnék ismerkedni. 5 fős társaság amiben vagyok nincs semmi lehetőség hogy ő általuk találjak valakit.

az önértékelésemen kéne változtatni tudom, de annyian atgazoltak már rajtam nem csak nők, férfiak, még a család is.

2011. nov. 11. 20:56
 6/11 A kérdező kommentje:
nincs időm pénzem és energiám ennyi programmal főleg hogy szinte senkit nem ismerek a városban csak a csoporttársaim, ők meg ugyanúgy nem érnek rá
2011. nov. 11. 20:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Melyik városban tanulsz? Nézz ki magadnak valami programot!
2011. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Budapest de hiába vannak jó programok legtöbb pénz és idő, meg egyedül úgy se mennék sehova. Egy egy program meg oké, de mindig nem menne, így már nem érvényesülne a nagy számok törvénye.

múltkor voltunk egy kis koncerten, csoporttársam meg is próbált engem összehozni pár lánnyal, de nem volt sikerem

2011. nov. 11. 21:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi volt az oka a sikertelenségnek?
2011. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És a lakóhelyeden esetleg ismerkedni?
2011. nov. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!