Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van így? Nem értem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van így? Nem értem.

Figyelt kérdés

Ismerek egy nagyon ronda lányt. De tényleg valami ultragázt képzeljetek el. Neki állandóan van pasija és mégcsak nem is akármilyenek. Ezzel szemben van egy barátnőm nagyon szép lány, kb. másfél éve szingli pedig nagyon vágyna már egy komoly kapcsolatra. Most ne gyertek azzal hogy nem minden a külső, biztos uncsi a belsője, mert egyáltalán nem így van! Tényleg egy okos és rendkívül jó humorú csaj, mégis mostanában csak a randizgatásig jut el és sose érti hogy miért nem hívják többet a pasik. Szegény nagyon elvan keseredve, az önbizalma a béka feneke alatt van, pedig annyira nem lenne rá oka. Magában keresi a hibát és nem érti miért nem kíváncsi rá senki hosszabb távon. Már én sem tudok neki mit mondani, mert én sem értem. Úgy voltam vele, hogy az ember sok hülyét ki kell hogy fogjon mire jön egy értelmes, de ő már tényleg sok pasival randizott az utóbbi időben és semmi. Nem akar görcsösen párkapcsolatot mielőtt erre gondolnátok, egyszerüen csak úgy hozza az élet hogy megismer valakit, bejönnek egymásnak de aztán semmi.

Ki érti ezt? Van még valaki így?


2011. nov. 11. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

hát az ultragáz ember lehet h csak a te szemedben az. meg most nem akarok gonosz lenni, de ha tényleg olyan a csaj, akkor vszeg megtalálja a maga párját, és akkor mindketten boldogok h van valakijük és együtt vannak. tényleg nem azért írom mert megítélem az embereket, de sztem egy kevésbé előnyös külsejű ember örül, ha talál valakit, aki elfogadja és szereti úgy ahogy van, ezért vannak meg olyan jól. viszont a helyes fiúk és a szép lányok előtt sokkal több lehetőség van, ezért mindenbe belekóstolnak, mindenkit kipróbálnak. ez nem feltétlenül jó így, de szerintem így van. elég rossz dolog.

az embernek kell egy külső amivel eladhatja magát, és szerintem csomó olyan nem előnyös külsejű ember van, aki belsőre egy hihetetlenül értékes ember, csak nincs mivel "reklámozza" magát. és sztem ez tök rossz. h ennyire adnak a külsőre.

másrészt meg tényleg rohadt dolog amikor a szép lányok arról panaszkodnak, h a szépség átok, de valahol igazuk van. egy srácot egy szép lányban legtöbbször nem a belsője érdekli, hanem az h milyen jól lehet vele villogni a haverok előtt / milyen jól nézhet ki az ágyban. főleg a mai tizenéves srácok nagy része van így. egy haverom egyszer azt mta h minél szebb és minél butább egy csaj, annál jobb. és az a baj, h sokan gondolkodnak így.

2011. nov. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem köszi!
2011. nov. 12. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!