Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti szoktatok bámulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szoktatok bámulni egy olyan lányt, aki nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Például suliban egy lányt akkor szoktatok többször is nézni, mert tetszik nektek? Vagy ha nem, akkor miért? Korotokat is írjátok le! Köszi.
2011. nov. 11. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Én nem szoktam mindenkit, csak akik jól néznek ki:D 13/F
2011. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nem tetszik mit néznék rajta:D 18F
2011. nov. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne...

Ugyanis vannak fiúk akik folyton engem néznek. De szerintem nem tetszem nekik, mert nem vagyok egy csinos, szép lány. De kifejezetten csúnya sem.

Akkor miért néznek?

2011. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok:D

Amúgy lehet azért néznek, mert éppen rólad beszélnek(már ha többen vannak).

2011. nov. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szoktam nézegetni ismeretlen lányokat, de az még nem jelenti azt hogy összejönnék vele.. Egyrészt barátnőm van, másrészt a külső nem minden.:)

Csak annyit jelent, hogy tetszik. Akit mondjuk nem tudnék elképzelni magam mellett azt nem szoktam bámulászni.:)


F/16

2011. nov. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És ha egy lány néz titeket, de nem tetszik nektek, akkor is szoktátok nézni?
2012. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hm én nem csak a szép lányokat nézem meg... pl. osztályomban van egy csaj... nem szép az biztos de nem is olyan csúnya... szóval anyira érdekes hogy néha muszáj ránéznem arra az arcra mert... érdekes, vagy hátborzongató :D
2012. jan. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!