Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy magabiztos, határozott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magabiztos, határozott, erős lány vonzóbb, mint egy szerény?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a pasiknak vonzóbb egy olyan lány, aki magabiztos, van önbizalma, mint egy olyan, aki szerény, aranyos cuki... Ez hogy van?
2011. nov. 11. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy a kettő között. Az a legjobb :)
2011. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy magabiztos csaj is lehet cuki meg aranyos:)) 17/L
2011. nov. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van ahogy mondod, nincs ebben semmi különleges.
2011. nov. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden pasi egy nőt akar. Van aki ilyet és van olyan aki olyat szeret. Ne általánosítsunk:)
2011. nov. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

Én magabiztos vagyok, van önbizalmam, abszolút nem mondható rám, hogy naív lennék, stb. eddig én csak olyan pasikkal futottam össze, aki a szerény, csöndes, kissé önbizalomhiányos lányokat kedveli, mert azoknak mindent be lehet magyarázni, nagyon sok olyan dolgot meg lehet velük "etetni", amire én csak röhögve rávágom, hogy "szép próbálkozás volt".

Szóval, csak duma, hogy a férfiak többsége az olyan csajokat részesíti előnyben amilyen én vagyok, a tapasztalat azt mutatja, hogy nem igazán szeretik, ha valaki velük egyenértékű, ők akarnak dominálni, és megijednek attól, ha kertelés nélkül kimondom a véleményem, nem szempillarebegtetve, pirulva, hanem "kimondom a frankót":D


20/L

2011. nov. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálam teljesen mindegy, hogy magabiztos, határozott vagy egy szerény:) Ha kiröhög hát kiröhög. Azt én is tudok:D Mindkettő jellemet eltudom fogadni és szerintem ez a fontos.
2011. nov. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én úgy értettem, hogy vonzóbbnak találják őket... Párkapcsolat céljából szerintem a szerényebbeknek van előnyük, mert ők ugye olyan kis szüzikék.
2011. nov. 11. 22:13
 8/13 anonim ***** válasza:
29%

magabiztos, határozott, erős

Úgy gondolom ezek vagyunk mi, azaz a férfiak egy kapcsolatban. Ilyen nőt szerintem csak egy megtévedt homokos keres magának vagy mérhetetlenül gyenge, irányításra vágyó férfiak.

2011. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem a párom azt mta h elsőre az fogta meg bennem h olyan elérhetetlennek, állhatatosnak és határozottnak, magabiztosnak tűntem, aztán szép lassan kimutattam neki az igazi legbelső bújós, szeretetfüggő és rengeteg gyengédségre vágyó, igazából nagyon is törékeny énemet :)
2011. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

öhm nekem minél szerényeb kéne mivel nincs tapasztalat csajozás terén annyi, bnő se volt

F18


Magabiztosaktól irtózom

2011. nov. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!