Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak fiúk válaszoljanak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak fiúk válaszoljanak! Örülnétek egy gyűrűnek, ha a barátnőtöktől kapjátok?

Figyelt kérdés

Lányok mindig mondják, hogy a pasik nem szeretik a gyűrűket, azért nem hordanak, ilyet nem is érdemes venni nekik, de igaz ez?


És melyik jobb? Nyakláncon gyűrű, vagy normál gyűrű? Valami ilyesmi. [link]

Komoly válaszokat kérnék.


2011. nov. 11. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Normál gyűrű.

Ezt nem az személy neme válogatja, hogy szereti-e az ékszereket vagy sem. Egyénfüggő.

2011. nov. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én inkább örülnék egy ilyennek:

[link]

az első gyűrű amit viselni akarok, az vagy egy ilyen, mint amit belinkeltem, vagy a jegygyűrűm.

2011. nov. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sörbontós nagyon jó:D Már annak aki sörözik.
2011. nov. 11. 21:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki
2011. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én speciel nem hordok ilyeneket, így annyira nem. De ha a barátod szerinted hordana... Karkötői vannak? Akkor lehet a gyűrű is belefér.
2011. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én biztos nem venném fel.

1. azért mert egész nap szerelek és biztonsági okokból nem szabad, meg össze is karcolódna, olajos lenne.

2. mindig azt nézném ki röhög rajtam, hogy ilyen fos van az ujjamon:)

3. soha nem hordok ékszereket:D


24F

2011. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gyürüt ne... esetleg dögcédula.
2011. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék, mert semmiféle testékszert, még karórát sem hordok, így még a kedvéért sem venném fel.
2011. nov. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
gyűrűt nem hordok, ettől függetlenül örülnék ha kapnék egy számomra kedves személytől. a lényeg itt azon van, hogy kitől kapom és hogy miért!
2011. nov. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem hordok gyűrűt, mert fémallergiás a bőröm, de attól függetlenül örülnék neki, max. láncon hordanám a nyakamban :D
2011. nov. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!