Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszélgessek egy fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kriszti111 kérdése:

Miről beszélgessek egy fiúval, aki elég szűkszavú, párszor beszélgettem már vele, de már látszatra is "furcsa"?

Figyelt kérdés
Egyszer-kétszer beszélgettem már vele, de amikor beszélgettünk és másnap visszaköszöntem neki egyszerűen levegőnek nézett. Egyébként nagyon senkivel sem barátkozik ezért reggel mindig egyedül van... De nem merek odamenni hozzá mert félek hogy a többiek kiröhögnének.
2011. nov. 11. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz eset...

Kitartás! Szép lassan. Beszélgess vele először aktuális dolgokról, pl.: Mi volt a lecke az órára, mit kellett megtanulni.

Ha így haladsz, szépen lassan egyre többet tudtok beszélni. Mindig véss bele egy-egy új dolgot a mondandódba. Vagy tereld át ügyesen a szót.

pl:

te: Bocsi, de nem tudod véletlenül, hogy írunk-e ma felmérőt matekból?

ő: De, írunk

te: Köszi! Hát az nem jó... Nem igazán értem a matekot. Neked megy?

ő: Nekem megy.

te: Mi az ami nem megy neked?


És így áttereled a szót, és tereled, tereled...


Lassú folyamat egy ilyen fiút becserkészni, de megoldható.


Sok sikert! ;)

2011. nov. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. nov. 12. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!