Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Miket csinál egy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Miket csinál egy nő, akire ti azt mondjátok, hogy hisztis? Kezdenétek hisztis nővel?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A promóciós időszakban általában nem tudni, hogy hisztis vagy sem. A barátnőm van, hogy előre szól, hogy hisztis, olyankor ráhagyom. :) :) Hiszti, mint fogalom? Értelmetlen dolgokon való kiakadás, csak úgy hirtelen feljövő dolgok, mint pl.: ezt sem kaptam, azt sem, miért nem segítesz a háztartásban, most nincs kedvem a kekszhez, stb., kimeríthetetlen a hisztiválaszték! Te hisztis vagy ezek szerint? :) :)
2011. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek alapján kicsit. Én inkább túl parázós és makacs vagyok, erre kaptam meg, hogy hisztis vagyok.
2011. nov. 11. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kezdenék hisztis nővel, de ahogy az első mondta az elején nem tudni. Viszont nekem sikerült leszoktatni egy lányt a hisztizésről. Én is felidegesítettem magam azért, mert jelentéktelen dolgok miat nekem magyarázott. Később ráhagytam, hagy csinálja, majd ráun. Egy idő után észrevette, hogy semmire nem megy vele, még felidegesíteni se tud vele. Aztán már nem is csinálta, inkább leültünk és szépen megbeszéltük és elfogadta ha azt mondtam neki, hogy bocs most ezt ne... nem akarok ilyen dolgokkal foglalkozni.
2011. nov. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha férfi szempontból értelmetlen/érthetetlen dolgokon akad ki a nő, az hiszti. Amiknek adott pillanatban a pasi számára érthetetlen a jelentőssége.
2011. nov. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hisztizés ugyanúgy a nők tartozéka, mint a p*na, szóval nincs más választásunk, minthogy hisztis nőkkel kezdjünk :D
2011. nov. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!