Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merem neki bevallani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem neki bevallani, hogy fontos nekem, mert félek, hogy akkor készpénznek vesz. Mégis mondjam el, ha igen, mikor?

Figyelt kérdés
Hisz akkor a sebezhető oldalamat mutatom meg neki, eddig csak a cool és lazát látta. Nem vagyok benne biztos, hogy szerelmes belém, de valamit érez irántam, ezt tudom biztosan. Nem szeretnék semmit elhamarkodni.
2011. nov. 11. 21:40
 1/4 Vízhányó Gréta ***** válasza:
Ha a laza oldaladat látta akkor valahogy írd körül h mit érzel iránta. Ebből venni fogja a lapot. Vagy egyszerűen mondd el neki az érzéseidet ha olyan a helyzet.(mondjuk azért az utolsó lehetőségben nagyobb a rizikó. :)
2011. nov. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok,mint egy pár vagy pedig csak alakulgattok, mint haverok?
2011. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A sebezhető oldalad is hozzád tartozik. Ha itt elbukik a kapcsolat, akkor soha nem is volt igazán mély a dolog.

Bár azért nem ártana tudni, hogy mióta ismeritek egymást, egyáltalán együtt vagytok-e, hány évesek vagytok... =) Ezek azért módosíthatják a válaszom, de alapfilozófiám, hogy aki mellett nem lehetsz teljesen szabadon önmagad, az nem az igazi. (Persze, létezik fokozatosság, és a hibáinkon sem árt változtatnunk, ha tudunk, de irányelvnek nem rossz szerintem =))

2011. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha egyszer majd komolyan beszélgettek, terelheted enyhén a témát ilyen irányba. Ha vevő a mondandódra, akkor nyílj meg. Hidd el, nem leszel ettől kevesebb a szemében.

23F

2011. nov. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!