Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zúgtatok már nagyon bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zúgtatok már nagyon bele valakibe? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Egy srácba nagyon belezúgtam,olyannyira,hogy állandóan körülötte forog minden gondolatom. Szoktunk beszélgetni,a bökkenő csak az,h messze lakik,ill nem tudja,h mit érzek iránta. Bevallani nem kellene ugye? Nem tudom mi van velem,teljesen mindenemmé vált..:(
2011. nov. 11. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele sokat, hívd el valahova... de ne rohand le azzal, hogy szereted.
2011. nov. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mond h 16éves v és borsodi, m akkor én is beléd vagyok zúgva :D

Am igen. Mostis ez van. Csak én fiu vagyok, és tudja a lány h mit érzek iránta, csak én nem tudom h ő mit érez (bizonytalan elvileg :D )

2011. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

hmmm.. de alapból ő nem az a ráírok a másikra típus,eddig én írtam szinte mindig, nemtudom hogy tarthatnám vele a kapcsolatot úgy,hogy magamat se járassam le.. és fura, sose csinálok ilyet,ő kivétel,hogy lány létemre ráírok más fiúra...

értem,de az már jó szerintem,ha tudja..és abból több mint valószínű,h jó sülhet ki(hogy bizonytalan),mert legalább van rá esély,hogy legyen valami később.

2011. nov. 11. 22:09
 4/12 anonim ***** válasza:

Így gondolod? Eddig akárhány lányt megkérdeztem h ha Ő bizonytalan az mit jelent, az mind azt mondta h nem szoktak bizonytalanok lenni, csak nem akarják megbántani a másikat, most pl engem :)

Am az még nem jelent semmit h ő nem ír rád, én se szoktam ráírni, mindig ő keres :D

2011. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat értelmetlen. Verd ki a fejedből.
2011. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Találkoztatok már élőben? Mert én pl úgy vagyok vele,h ha vkitől semmit se akarok,nem mondom sosem azt,hogy háát bizonytalan vagyok..mi értelme húzni a másik agyát,ráadásul úgy,hogy én tudom,hogy esélytelen,mert nem érdekel az illető. Szval sztem nem feltétlen rossz,bár sok minden függ ettől..pl hogy viszonyul hozzád,meg ilyenek. Amúgy az a legnagyobb gondom,hogy nem tudom élőben mennyire lenne másabb..mmint sztem élőben sokkal jobban el tudnánk beszélgetni..

Kedves utolsó,sajnos ezzel tisztában vagyok:( 2 év mulva kerülök oda,ahol jelenleg lakik..de 2 év az sok idő,kitudja mennyi minden fog változni addig(érzelmileg pl)

2011. nov. 11. 22:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, már találkoztunk személyesen is. Köztünk csak 45km van. Am én úgy vagyok vele, h minnél hamarább meg kell ejteni a személyes találkozót. Mi húztuk kb 1 hónapig, amikor már szinte mindent tudtunk egymásról, és hát mindkét részről voltak meglepik. Szval minnél hamarább tali az a lényeg :)
2011. nov. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ja és biztosra mondom h élőbe nem fogtok tudni jobban elbeszélgetni, mint neten, főleg ha az a 'nem rádírós fajta', esetleg csak akkor ha neked jó beszélőkéd van :)
2011. nov. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Akkor az még annyira nem is vészes:) Köztünk 300. De személyesen jobb is sokkal.. úgy látod a reakcióit,nonverbális jeleit stb..

Őszintén szólva nemtudom mi lenne erre a legjobb megoldás..most még gondolni se tudok meg akarok arra,hogy el kellene felejtenem..nem megy..ja és találkozás pedig sztem nem lehetséges..egyébként már 3-4 hónapja beszélünk.

2011. nov. 11. 22:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Egen, ez tényleg nagy távolság. Hosszú távon nem menne. Egyszer tényleg megkellene ejteni egy személyes talit, m lehet valamelyik fél részéről nem is menne a dolog. Leírnám a kis storinkat hátha okulsz belőlle, de úgytudom olvassa a drága az oldalt szval nem akarom h rájőjjön h mivan :D
2011. nov. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!