Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Összejönnétek egy olyan lánnyal akinek nagyon jó alakjavan, de az arca kevésbé szép? És egy olyannal akinek szép arca van, de nagyon rossz alakja?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Küldj magadról egy képet, és megmondom
2011. nov. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
nekem is küldj
2011. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Én voltam itt előbb baszod
2011. nov. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

A két opció nem egészen ellentéte egymásnak, így mindkét lehetőségre azt mondom, hogy nem. Az elsőre(jó alak, nem szép arc) azért, mert nekem az arc elég fontos, ha nem tetszik, akkor lehet akármilyen jó alakja, nem nagyon fog érdekelni.

A második: szép arc, de NAGYON ROSSZ alak: megint csak felejtős, legalábbis, ha a nagyon rossz alak alatt azt értjük, hogy mondjuk 120 kiló, vagy épp ellenkezőleg, úgy néz ki, mint aki most jött ki egy koncentrációs táborból.


Viszont: ha szép az arca(legalábbis nekem tetszik), viszont nem annyira bomba alakja van, de nem is nagyon rossz, az egyáltalán nem zavarna.

2011. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést már kiírták 1x nem?
2011. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha nem tetszik az arca akkor a teste már majdnem mindegy... viszont ha a teste nagyon szörnyű akkor sem nyerő a dolog!

ha kompromisszumot kell kötni akkor bizonyos mértékig a test ami kevésbé fontos.

2011. nov. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
inkább közepes mind 2
2011. nov. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!