Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a gondja? Inkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gondja? Inkább a nőknek-lányoknak

Figyelt kérdés
Van egy srác konkrétan alkatilag is jó arcra is.Tudja,hogy a lányoknak tetszik de mégse lép.Tehát még kedves is.De felnőtt már és még mindig szűz.De nem vágyik párkapcsolatra se szexualitásra és nem is meleg.Miért ilyen vajon?Van ennek valami oka mit gondoltok?
2011. nov. 13. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Aszexualitásnak hívják.
2011. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
persze az az oka, hogy fél a visszautasítástól így persze hogy nem lép, én is így vagyok, engem ne utasítson el senki.
2011. nov. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vagy beszari vagy az a helyzet amit a kedves elöttem szóló leírt
2011. nov. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ez van, ami leírtál. De nálam annyi a gond, hogy túlságosan is válogatós vagyok. Nem szeretnék alkalmi kapcsolatokat, mert én hosszútávra terveznék. Nm érzem cikisnek a dolgot, mert még nem találtam meg számomra az ideális nőt, vagyis akadt egy-kettő de ők nem hajlandóak lépni felém. Nah mindegy, ők tudják. Rengeteget vesztenek ;)
2011. nov. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán jól érzi magát egyedül,nincs szüksége 1 kapcsolatra.
2011. nov. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, ilyen hozzáállással sose lesz barátnőd, csak úgy mondom:) neked kell a nő felé lépni, mi vagy te, kisherceg, aki kinéz valakit magának, aztán várja, hogy tálcán kínálja magát neki? Ilyen férfi nem férfias férfi, már elnézést.
2011. nov. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, ezt most hagyjuk abba, mert én megtettem minden tőlem telhetőt annak érdekében, hogy összejöjjek az adott személlyel.De nem kellett neki, ez van.Tovább kell lépni, sz*rni rá, mert úgy se tehetsz semmit. Max. rájön, hogy mekkora hülye volt, hogy hagyott menni egy ilyen különleges srácot, aki effektíve foglalkozott vele és nem sz*rta le. Ez az én véleményem Kedves Utolsó :)
2011. nov. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*kellettem
2011. nov. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg önbizalom a hiánya.De az is lehet,hogy előtte már volt aki iránt érzett valamit csak elutasították vagy nem tudom ha ez lenne nem értem miért mert minden téren remek a srác.
2011. nov. 13. 22:17




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!