Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet mondani máshogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet mondani máshogy azt, ha a párotokkal szeretkezni szeretnétek?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit értelmetlen a kérdés, de valami olyasmire lennék kíváncsi, amik olyan kijelentések melyek nem tartalmazzák azt, hogy veled..


Szóval nem olyanra gondolom hogy szeretkeznék veled, lefeküdnék veled stb. hanem csak egyszavas kijelentések. És nem olyan, hogy megb***nálak vagy megd***álak. Remélem tudtok segíteni és érthető a kérdésem.


2009. máj. 9. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Én nem szeretem a trágár szavakat, mert szerintem ha két ember szereti egymást, akkor nem "b**nak" meg "d**nak" hanem szeretkeznek. Úgyhogy én ilyen szinonimákat soha nem használnék, nagyon közönsélgesnek és lealacsonyítónak érzem. "Rosszra vágyom" "rosszalkodjunk" stb stb.. Ennek a verziói vannak nálunk.
2009. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én se használnék nem is használok, de valami olyan kellene ami nem szinoníma vagy utalás hanem konkrétan az. Vagy ilyen nincs?
2009. máj. 9. 15:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
huncutkodjunk vagy mókuskodjunk. Nálunk a 2. a nyerő.
2009. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off, de saját történet.

Biztosan ismered azt a viccet, amikor "mosnak a géppel". Na, hát én egyszer véletlenül pont így fejeztem ki magam (és tényleg a mosógépre gondoltam), mire a párom: "a centrifugát is használjuk?" Akkora röhögés lett belőle, hogy csak. :)

2009. máj. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk olyan is szokott lenni, hogy "na lesz holnap ágynemű mosás?" :D

De valamikor szoktam vulgáris is lenni, ha kettesben vagyunk ( pl. nemhogy bekapnál valamit, vagy ráülnék a farkadra) :D Néha olyan jóóó :)

20/L

2009. máj. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Fúrózás. Bár ezt nem sok mindenki érti.
2009. máj. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szijóka

én nagyon konzervatív vagyok,ezért csak annyit mondok:kívánlak

2009. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hegesztünk,reszelünk,táncolunk vízszintesen,kiporoljuk egymás bundáját?
2009. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!